Allegro i Kubota łączą siły. Powstał klapek w kolorach marketplace'u

Allegro i&nbspKubota łączą siły. Powstał klapek w&nbspkolorach marketplace'u

Allegro zdecydowało się na współpracę z marką Kubota, producentem popularnych na polskim rynku klapek. Jeden z najpopularniejszych e-commerców w kraju w ten sposób chce wspierać polski biznes i pokazać, że zna się na modzie.

Marki łączące siły to najważniejszy trend ostatnich lat w modzie. Nieczęsto natomiast zdarza się tworzyć dedykowaną kolekcję lub produkt we współpracy marki i marketplace’u. Z połączenia Allegro x Kubota wyszedł unikalny produkt.

Allegro ze wsparciem dla lokalnych biznesów

Jak przyznaje Allegro, we współpracy z marką Kubota bardzo ważna była ponadczasowość. Klapki Kubota to brand odbierany przez szeroką grupę konsumentów i dobrze znany zarówno ludziom młodym, jak i starszemu pokoleniu. Kolejnym istotnym aspektem współpracy była również sama jakość produktu i wartość jaką wnosi.

Allegro stara się wspierać lokalne biznesy i pokazywać, że to co polskie, jest po prostu dobre. Tak właśnie jest w przypadku kultowego już modelu, który stał się przedmiotem współpracy. Nie ma wątpliwości, że jest to produkt lubiany i użytkowany przez pokolenia.

Klapki Kubota w kolorach Allegro

Marka Kubota obecna jest na Allegro od 2018 roku i zdecydowanie można powiedzieć, że to bardzo udana i pozytywna współpraca. Stąd też narodził się pomysł stworzenia czegoś wyjątkowego, łączącego stylistykę obu brandów. Tak powstał klasyczny klapek w kolorze… Allegro. Wybór ten nie był dla nikogo zaskoczeniem, a okazał się wręcz oczywisty dla obu marek. Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, że intensywny pomarańcz w tym sezonie zagościł w kolekcjach wielu projektantów m.in. Stelli McCartney, udowadniającym tym samym, że to absolutny must have w szafie każdej fashionistki.

W ramach współpracy Allegro x Kubota powstały specjalne klapki w kolorach marketplace'u (mat. prasowe)

Z założenia klasyczny model Kuboty miał być klapkiem typowo basenowym, ale szybko pokazał, że idealnie sprawdzi się również jako dodatek do codziennych, miejskich stylizacji. Dedykowany produkt powstały przy współpracy Kubota x Allegro na pewno znajdzie rzeszę fanów, którzy stworzą z nim modowe połączenie, pokazującym tym samy, że Klienci Allegro są gotowi na tego typu współpracę.


Fot. mat. prasowe

Reklama