Tymbark rusza z kampanią i przedstawia nową linię PO PROSTU

Tymbark rusza z&nbspkampanią i&nbspprzedstawia nową linię PO&nbspPROSTU

PO PROSTU to nowa linia produktów od Tymbarka. Marka mocno stawia na komunikację nowości w pięciu spotach reklamowych.

W najnowszej kampanii marka Tymbark przybliża konsumentom nową linię PO PROSTU. Okazuje się, że to produkty o tak prostym i naturalnym składzie, że przedstawiając je nie trzeba zbyt wiele mówić. Dlatego Tymbark część spotu reklamowego przeznacza na obcowanie widza z naturą w zabawny i pozwalający złapać dystans sposób.

Linia Tymbark PO PROSTU (mat. prasowe)

Tymbark PO PROSTU w najnowszej kampanii

W ramach kampanii przygotowano aż pięć różnych spotów. Dzięki temu widz spotyka się z różnorodnością linii PO PROSTU i może wybrać to, co najbardziej go zainteresuje.

Każde wideo to prezentacja jednego produktu z danej kategorii PO PROSTU: Woda i Sok, Napój, Lemoniada, Kompotowy i Chmiel oraz pokazanie okazji, w których można po nie sięgnąć. Po wymienieniu krótkiego składu produktu, pozostały czas zajmują sympatyczne zwierzaki i kontekstowy dowcip wypowiadany przez lektora. Całość kończy charakterystyczna dla marki Tymbark melodia.

Konwencja spotów bazuje na wspólnym schemacie: na początku są to obrazy zielonej i soczystej natury, nawiązujące do prostych składów bez dodatków, później ujęcia z radosnych spotkań z bliskimi, co podkreśla szeroką gamę produktów. Na koniec – powrót do natury okraszony żartem, dzięki któremu spoty są jeszcze bardziej wyróżnialne. W ten sposób Tymbark pokazuje, że produkty nowej linii są tak proste, że PO PROSTU NIC DODAĆ!

Kampania obejmuje telewizję, kanały digital i social media (YouTube, VOD, TikTok, Instagram, Facebook), a także kina i ekrany w bankomatach. Dodatkowe wsparcie zapewnią działania w ramach OOH oraz współprace z influencerami.

Obejrzyj wszystkie spoty i wybierz swój ulubiony:


Fot. mat. prasowe

Reklama