Pierwszy w Europie Coca Cola Store otwarty. Co w nim znajdziemy? [FOTO]

Pierwszy w&nbspEuropie Coca Cola Store otwarty. Co&nbspw&nbspnim znajdziemy? [FOTO]
Coca Cola Store Coca Cola Store Coca Cola Ubrania Coca Cola Store Pierwszy w&nbspEuropie Coca Cola Store otwarty. Co&nbspw&nbspnim znajdziemy? [FOTO]

Coca Cola ogłosiła otwarcie swojego pierwszego flagowego sklepu detalicznego w Europie. Placówka jest zlokalizowana w stolicy Wielkiej Brytanii. W sprzedaży pojawią się limitowane kolekcje odzieży i niepowtarzalne przedmioty kolekcjonerskie.

Londyński sklep jest następstwem udanego uruchomienia podobnych sklepów detalicznych w USA. Koncept nawiązuje do globalnej komunikacji marki "Real Magic" (więcej o platformie Real Magic pisaliśmy w artykule: Coca Cola przedstawia nową globalną platformę komunikacji "Real Magic"). 

"Prawdziwa magia" w sklepach Coca-Coli

Jak pisze producent, odwiedzający sklepy doświadczą "prawdziwej magii" Coca‑Coli, robiąc zakupy limitowanej edycji kolekcji, degustując Coca‑Colę jak nigdy dotąd w "barze" i dodając spersonalizowany akcent do puszek w centrum personalizacji.

W Coca-Cola Store znajduje się także bar, gdzie klienci mogą wypić Coca-Colę jak nigdy dotąd (coca-cola.co.uk/londonstore)

Jak komentuje Michelle Moorehead, wiceprezes ds. licencji i handlu detalicznego, The Coca‑Cola Company, sklep w Wielkiej Brytanii jest dla firmy szansą za dostarczenie fanom Coca-Coli najwyższej jakości asortymentu modowego i przedmiotów kolekcjonerskich, a także świeżych sposobów na delektowanie się napojami.

Coca-Cola Store. Co znajduje się w sprzedaży?

Ekskluzywne kolekcje odzieży w sklepie Coca‑Cola obejmują gamę odzieży sportowej i codziennej, a także zrównoważoną kolekcję odzieży i akcesoriów wykonanych z przetworzonego plastiku. Sklep będzie również oferował współpracę modową z wiodącymi brytyjskimi i światowymi projektantami, takimi jak Soho Grit, Alma de Ace, BAPE, Herschel, Staple, BE@RBRICK i nie tylko.

Limitowane kolekcje odzieży dostępne w sklepie powstają we współpracy z modowymi projektantami (coca-cola.co.uk/londonstore)

Oprócz szerokiej gamy akcesoriów modowych, takich jak czapki, torebki, akcesoria techniczne i naczynia wielokrotnego użytku, w asortymencie sklepu znajdą się także limitowane edycje kolekcjonerskie i kolekcje specjalne, takie jak czerwcowe Pride.

Centrum personalizacji z londyńskim sklepie Coca-Cola (coca-cola.co.uk/londonstore)

Dodatkowo klienci Coca-Cola Store będą mogli stworzyć własne niepowtarzalne puszki Coca-Coli. W swego rodzaju centrum personalizacji mogą zaprojektować puszkę zawierającą ich imię lub wybraną frazę.


Fot. coca-cola.co.uk/londonstore