Lidl powraca z promocją piwną tuż przed majówką

Lidl, na chwilę przed majówką powraca z piwną promocją. We wszystkich sklepach sieci, klienci będą mogli kupić dowolne piwa w ramach oferty 4+4 gratis.

Już w najbliższy weekend Lidl wprowadza promocję, która przypadnie do gustu szczególnie osobom planującym huczne otwarcie sezonu grillowego. Z aplikacją Lidl Plus będą oni mogli kupić 8 piw w butelce, a przy kasie płacąc jedynie za 4.

Promocja na piwo w Lidlu 4+4 gratis

W najbliższy piątek i sobotę, 29 i 30 kwietnia, z aplikacją Lidl Plus wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w ofercie 4+4 gratis. Dzięki dostępnemu kuponowi, wybierając osiem ulubionych produktów, zapłacimy jedynie za cztery z nich, a kolejne cztery najtańsze spośród ośmiu wybranych otrzymamy gratis (akcja nie łączy się z innymi promocjami)! 

Jak skorzystać z oferty? 

By móc skorzystać z promocji, wystarczy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować go przy kasie podczas zakupów w dowolnym sklepie sieci. Kupon jest przeznaczony do użytku jednorazowego i mogą z niego skorzystać jedynie Klienci, którzy ukończyli 18 lat. Piwa w butelce objęte promocją można wybierać dowolnie, według indywidualnych preferencji. Szczegóły promocji są dostępne w aplikacji Lidl Plus. 

Aplikacja Lidl Plus jest dostępna do pobrania za darmo na platformach Google Play, App Store oraz Huawei Store. 

Dodatkowa promocja na piwo Perlenbacher

To jednak nie wszystko, co przygotował dyskonter. Już od czwartku 28.04 aż do soboty 30.04 we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska obowiązuje promocja na piwo Perlenbacher.

Przy zakupie 18 dowolnych butelek lub puszek piwa tej marki, rabat na wszystkie wyniesie aż 30%. Po uwzględnieniu promocji, cena puszki Perlenbacher Pils o objętości 500 ml to tylko 1,67 zł, a za 330 ml zapłacimy 1,18 zł. Półlitrowa butelka natomiast kosztować będzie 1,87 zł. Marka oferuje również propozycję niezawierającą alkoholu – Perlenbacher Pils 0,0%, w cenie 1,39 zł za 330ml.

Kiedy obowiązują promocje piwne w Lidlu?

Oferta w ramach której zakupimy 8 piw w cenie 4, obowiązuje 29 i 30 kwietnia, czyli w poprzedzający majówkę piątek i sobotę. Natomiast piwo Perlenbacher z niższej cenie, klienci będą mogli kupić już od 28 kwietnia.

Sklepy Lidl Polska w okresie długiego weekendu majowego będą czynne do soboty 30 kwietnia oraz w poniedziałek 2 maja. W niedzielę 1 maja oraz wtorek 3 maja placówki Lidl Polska będą zamknięte. 

Reklama