Rusza rekrutacja Biedronki. Dyskonter szuka magazynierów do nowego centrum

Rusza rekrutacja Biedronki. Dyskonter szuka magazynierów do nowego centrum

Biedronka startuje z kolejnym etapem rekrutacji do budowanego centrum dytrybucyjnego sieci w Stawigudzie obok Olsztyna. O nowej inwestycji dyskonter informował jeszcze w lutym tego roku. Obecnie, jak pisze sieć, jego budowa idzie zgodnie z planem a konstrukcja budynku zbliża się do docelowego kształtu.

Od wtorku 19 kwietnia rusza kolejny etap kompletowania kadry do nowego centrum dystrybucyjnego Biedronki koło Olsztyna. Inwestycja ma zapewnić pracę w sumie dla około 500 osób. Obecnie dyskonter poszukuje osób na stanowisko magazyniera. Równolegle trwa nabór na pozostałe stanowiska operacyjne, czyli inspektorów ds. administracyjno–magazynowych, specjalistów oraz kontrolerów jakości.

Budowa magazynu Biedronki koło Olsztyna

Centrum dystrybucyjne w Stawigudzie to już 17. magazyn Biedronki. Docelowo zajmie on blisko 38 tys. mkw. powierzchni. Będzie wyposażony w rozwiązania zmniejszające wpływ na środowisko, takie jak: chłodnictwo w pełni oparte na wykorzystaniu naturalnych gazów (CO2), czy inteligentny system oświetlenia LED.

Budowa centrum dystrybucyjnego w Stawigudzie w powiecie olsztyńskim (mat. prasowe)

Obecnie trwają prace przy wylewaniu płyt betonowych oraz ma miejsce montaż instalacji elektrycznych i sanitarnych. W pełni ukończona została już konstrukcja zadaszenia. Wszystkie prace toczą się zgodnie z przyjętym harmonogramem. W otoczeniu budynku trwają roboty stabilizacyjne i nawierzchniowe. Otwarcie centrum zaplanowane jest na 3. kwartał 2022 roku.

Magazynier w Biedronce – zarobki, warunki pracy

Magazynier z najmniejszym stażem może liczyć na wynagrodzenie na poziomie nie mniejszym niż 3950 zł brutto natomiast doświadczony magazynier ze stażem 3 lata ma zagwarantowane zarobki wynoszące minimum 4400 zł brutto.

Inspektor ds. administracyjno-magazynowych rozpoczynający karierę otrzyma 4500 zł brutto, natomiast doświadczona osoba może liczyć na 4800 zł brutto.

Pracownicy oprócz pensji zasadniczej mogą liczyć też na premie uznaniowe powiązane z realizacją celów, powiększające ich realne wynagrodzenia – magazynier może otrzymać łączne wynagrodzenie do 5810 zł brutto, a inspektor ds. administracyjno-magazynowych do kwoty 6150 zł brutto.

Sieć Biedronka oferuje swoim pracownikom bogaty pakiet pozapłacowy obejmujący ponad 20 programów socjalnych i benefitów.

​Wszystkie oferty pracy dostępne w magazynie w Stawigudzie można znaleźć na stronie ​pracawbiedronce.pl/magazyn-stawiguda/.​​​ Rekrutacja możliwa jest również poprzez infolinię czynną 24h na dobę pod numerem: +48 22 205 33 10.


Fot.: mat. prasowe (Biedronka)

Reklama