Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów przed Wielkanocą

Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów przed Wielkanocą

Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów przed Wielkanocą, która wypada w 2024 roku 31 marca. Przed tym świętem, sklepy Biedronki będą czynne nawet do godziny 23:00 lub dłużej.

Aby ułatwić klientom przygotowania, w dniach poprzedzających Wielkanoc 2024, sieć Biedronka wydłuża godziny funkcjonowania sklepów, aby klienci mogli zrobić zakupy bez zbędnego pośpiechu i w większym komforcie.

Godziny otwarcia Biedronki w Wielki Czwartek i Wielki Piątek 2024

W tym roku Wielkanoc wypada w niedzielę 31 marca. Tego dnia z pewnością nie zrobimy zatem zakupów w sklepach Biedronka. Sieć zamierza to jednak nadrobić jeszcze przed świętami. Sklepy Biedronka będą czynne dłużej

Wielki Czwartek wypada w tym roku wypada 28 marca. Po nim następuje Wielki Piątek. Czy Biedronka będzie otwarta? Choć dni te są ważne dla osób wyznajączych wiarę chrześcijańską, to nie obowiązuje wtedy dzień wolny. Oznacza to, że zarówno w Wielki Czwartek, jak też w Wielki Piątek sklepy Biedronka będą otwarte

Przed Wielkanocą sklepy Biedronka będą otwarte w wydłużonych godzinach. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak również przed Wielkanocą 2024 zakupy w większości sklepów Biedronka zrobimy do godziny 23:00. Wydłużone godziny otwarcia Biedronek obowiązują od poniedziałku 25 marca aż do piątku 29 marca, a więc Wielkiego Piątku. 

Godziny otwarcia Biedronki w Wielką Sobotę

Inaczej wyglądają godziny otwarcia sklepów w Wielką Sobotę, czyli 30 marca. Najprawdopodobniej tego dnia sklepy Biedronka (podobnie jak rok temu) będą otwarte, ale krócej.

W Wielką Sobotę Biedronka będzie otwarta do 13:00. Dzięki temu zapominalscy mogli kupić ostatnie brakujące produkty potrzebne do przygotowania wielkanocnych potraw.

Wielkanoc 2023. Godziny otwarcia sklepów Biedronka

W Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny, tj. odpowiednio 31 marca i 1 kwietnia, wszystkie sklepy sieci Biedronka będą zamknięte

Do Wielkanocy warto przygotować zatem z odpowiednim wyprzedzeniem. Zdaje sobie z tego sprawę Biedronka, która wydłużyła godziny otwarcia sklepów w niedzielę poprzedzającą święta.


Fot.: mat. prasowe (Biedronka)

Reklama