Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów w niedzielę

Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów w niedzielę

Czy Biedronka jest otwarta w niedzielę? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób przygotowujących się do Wielkanocy, i na które w końcu możemy odpowiedzieć twierdząco! W najbliższą niedzielę, czyli 24 marca 2024, sklepy Biedronka nie tylko będą otwarte, ale także będą działały w wydłużonych godzinach. 

Biedronka w niedzielę 24 marca 2024 – godziny otwarcia

Biedronka rozpoczyna przygotowania do świąt Wielkanocnych, wydłużając w najbliższą niedzielę handlową godziny otwarcia swoich sklepów. 24 marca 2024 w ponad 3200 placówkach będzie można zrobić zakupy do godziny 22:00.

Nie brakuje jednak również sklepów Biedronka, w których godziny otwarcia będzie inne. Na przykład sklep Biedronka w Warszawie przy ulicy Szobera będzie czynny do godziny 23:30. Podobnie w najbliższą niedzielę pracować będą stołeczne placówki Biedronka przy ulicy Wyki, Powstańców Śląskich oraz Modlińskiej.

Niedziela 24 marca 2024 jest jedyną w tym miesiącu niedzielą handlową. Kolejna, wypadająca 31 marca niedziela będzie dniem wolnym od handlu. 

Sprawdź też, jak będą otwarte sklepy Biedronka w Wielkanoc!

Biedronka – sklepy przed Wielkanocą

Poza wydłużonymi godzinami otwarcia sklepów, Biedronka wprowadziła także specjalną ofertę wielkanocną. Wiele produktów doskonale sprawdzi się do świątecznych wypieków. 

Wśród nich znajdziemy promocje takie jak:

  • 50% taniej Twaróg sernikowy naturalny Delikate, 1 kg w cenie 4,99 zł,
  • olej rzepakowy Kujawski, 1 l, 42% taniej, w cenie 5,65 zł,
  • jaja z chowu ściółkowego Moja kurka będzie można nabyć z kartą Moja Biedronka lub aplikacją w promocji 2+1 gratis
  • w promocji 2+1 gratis dostępne też są wszystkie bakalie Bakallino, które można mieszać dowolnie.

foto: mat. redakcji wiadomoscispozywcze.pl

Reklama