Dom Wina rozbudowuje sieć sklepów. Na mapie Polski pojawił się ósmy punkt

Dom Wina rozbudowuje sieć sklepów. Na mapie Polski pojawił się ósmy punkt

Dom Wina rozwija sieć sklepów firmowych. Na mapie Polski pojawiła się właśnie ósma placówka. Do końca roku planowane są jeszcze dwa otwarcia.

Nowy obiekt o powierzchni 50 mkw. znajduje się w Poznaniu, na parterze Galerii Handlowej Avenida przy Dworcu Głównym PKP. Będzie to jedyny specjalistycznego sklepu z alkoholem w całym kompleksie.

Nowy sklep firmowy Dom Wina w Poznaniu

Na półkach nowego sklepu znajdzie się kilkaset pozycji od ponad 80 dostawców ze wszystkich najważniejszych regionów winiarskich świata, w tym wiele luksusowych marek. Dom Wina jest wyłącznym, polskim dystrybutorem większości z nich. Sklep oferuje także klientom sprowadzenie produktów na zamówienie. Nie będzie też problemu z dostawą zakupionego towaru do domu.

Placówka w Poznaniu to już ósmy sklep firmowy Dom Wina. Paweł Gąsiorek, prezes Domu Wina, przyznaje, że firma powoli, ale konsekwentnie, rozbudowuje ten kanał sprzedaży. Jak dodaje, do końca roku w planach jest otwarcie jeszcze dwóch nowych punktów.

Sklep firmowy Dom Wina w Poznaniu (mat. prasowe)

Zdaniem Doroty Piotrowskiej, dyrektora sieci sklepów Domu Wina, to najładniejszy firmowy obiekt. "Zależało nam na takim wystroju, który przyniesie efekt przyjaznego wnętrza, przy zachowaniu modnego, nowoczesnego wzornictwa. Uzyskaliśmy to dzięki barwom, meblom i innym elementom wyposażenia" – przyznaje.

Poznańska placówka otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00.


Fot.: mat. prasowe (Dom Wina)

 

 

 


Reklama