Biedronka rozda nagrody pieniężne pracownikom jeszcze przed świętami

Biedronka rozda nagrody pieniężne pracownikom jeszcze przed świętami

Biedronka powraca ze specjalnymi nagrodami dla pracowników. Jeszcze przed tegoroczną Wielkanocą, ponad 50 tys. pracowników sieci otrzyma Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santos za 2021 rok w wysokości 2800 zł.

Nagrodą zostali objęci pracownicy sieci Biedronka zarówno w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych i biurach, pracujący na stanowiskach niemenedżerskich. W ten sposób zostaną uhonorowane codzienne wysiłki członków zespołu Biedronki w kolejnym roku naznaczonym pandemią i jej ekonomicznymi skutkami.

Z dumą mogę powiedzieć, że zespół Biedronki w mistrzowski sposób pokonał wszystkie przeszkody na swojej wyboistej drodze i po raz kolejny odniósł sukces. Patrząc na wszystkie ubiegłoroczne starania i osiągnięcia, odczuwam ogromny podziw i szacunek dla wszystkich odważnych i nieustępliwych pracowników, którzy tworzą zespoły Biedronki w sklepach, centrach dystrybucyjnych i biurach.

Podkreślił w liście przesłanym do pracowników sieci Biedronka, Pedro Soares dos Santos, prezes Grupy Jerónimo Martins.

Nagroda Specjalna w Biedronce. Komu przysługuje? 

Tegoroczna wartość nagrody jest wyższa o 300 zł od zeszłorocznej, a co za tym idzie najwyższa w historii sieci Biedronka. Jej kwota wyniesie 2800 zł. 

Do otrzymania nagrody uprawnieni są pracownicy, którzy rozpoczęli świadczenie pracy na rzecz sieci Biedronka na podstawie umowy o pracę nie później niż 01.04.2021 r. i byli zatrudnieni w dniu 01.04.2022 r. Dodatkowo wszystkie ich nieobecności w roku 2021 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu.

To nagroda za całokształt i kluczową rolę zespołów w osiągniętych w 2021 roku wynikach. Jak podkreśla Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu w sieci Biedronka, w ten sposób sieć realizuje strategiczne założenia, by być pracodawcą pierwszego wyboru.

Cieszy mnie, że przy okazji zbliżających się świąt wielkanocnych możemy ogłosić tę bardzo dobrą wiadomość. Nagroda zostanie wypłacona jeszcze w tygodniu poprzedzającym Wielką Sobotę, by można było z niej skorzystać w trakcie przygotowań do świąt.

Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu w sieci Biedronka

Fot.: mat. prasowe (Biedronka)