Colian wprowadza trzy innowacyjne warianty lodów Oranżada Hellena

Colian wprowadza trzy innowacyjne warianty lodów Oranżada Hellena

Colian, jak co roku, prezentuje mocną ofertę lodową na sezon. Pojawią się w niej innowacje w już znanych markach. Oranżada Hellena w lodowym wydaniu wzbogaci się aż o trzy nowe warianty. Nie zabraknie też sztandarowych produktów, zarówno wśród lodów impulsowych, jak też familijnych.

Lodowa Oranżada Hellena

Specjalnie dla miłośników orzeźwiających smaków do lodowego portfolio Oranżady Hellena dołączają aż trzy innowacyjne warianty. Pierwszy z nich to połączenie wodnego loda na patyku z oryginalną landrynkową polewą z cukrem strzelającym, który najmłodszym konsumentom jest bardzo dobrze znany dzięki dostępnej już na rynku Oranżadzie Strzelającej Hellena.

Drugą propozycją marki są lody śmietankowe w apetycznej otoczce o smaku landrynek – Oranżada Hellena Milk. Ta propozycja wyróżnia się nie tylko nieoczywistą recepturą, ale także oryginalnym okrągłym kształtem – jedynym takim w kategorii śmietankowo-wodnych lodów na polskim rynku.

Wśród nowości nie zabraknie też dedykowanych dla diabetyków i osób dbających o linię lodów o niskiej kaloryczności, i zerowej zawartości cukru. Wodny lód Oranżada Hellena Zero Cukru to prawdziwe orzeźwienie i ogrom radości zamknięty jedynie w 35 kcal!

Jeżyki, Grześki i Śliwka Nałęczowska – również w wariantach familijnych

Lody impulsowe pod sztandarowymi markami Colian cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów i nadal będą dostępne w sprzedaży. A są wśród nich: Jeżyki, Grześki, Śliwka Nałęczowska i Oranżada Hellena.

Wśród lodów dedykowanych do indywidualnej konsumpcji nie zabraknie również formatów familijnych, które stanowią idealny deser podczas spotkań w szerszym gronie. Tutaj producent poleca lody Grześki zamknięte w wygodnych kubeczkach o pojemności 500 ml oraz lody Jeżyki w opakowaniach o tym samym formacie.

Producenci co roku prześcigają się w tworzeniu nowych propozycji i kombinacji smakowych. Przeglądając aktualną ofertę Colian na sezon 2022, każdy znajdzie coś dla siebie.

Reklama