Biedronka powraca z promocją piwną. Dyskonter sprzeda 20 piw w cenie 10

Biedronka powraca z promocją piwną. Dyskonter sprzeda 20 piw w cenie 10

Biedronka powraca z piwną promocją. W piątek i sobotę (1 i 2 kwietnia) wszyscy klienci sieci przy zakupie 20 szt. piw zapłacą tylko za 10. Promocja obowiązuje wyłącznie na butelki zwrotne. Dyskonter chce w ten sposób zapoznać klientów z nowym systemem kaucyjnym.

W piątek i sobotę, tj. 1 i 2 kwietnia, wszyscy klienci Biedronki mogą otrzymają 10 piw gratis przy zakupie 20 piw w butelkach zwrotnych z kartą Moja Biedronka. W ten sposób sieć chce zachęcić klientów do zapoznania się z nowym systemem kaucyjnym i przekonać ich do wybierania produktów w opakowaniach, które można ponownie wprowadzić do obiegu.

System kaucyjny w Biedronce

21 marca br. Biedronka uruchomiła nowy system kaucyjny dla piw pięciu wiodących marek. Dzięki temu, na wszystkie butelki zwrotne obowiązuje kaucja 50 gr za butelkę, którą można odzyskać na dwa sposoby.

Przy oddaniu butelek bez paragonu klient otrzyma voucher na kolejne zakupy, natomiast przy okazaniu dowodu zakupu kaucja zostanie wypłacona w gotówce. Butelki można oddawać aż w 3150 placówkach sieci Biedronka.

Promocja w Biedronce – 10 + 10 piw gratis

Aby zachęcić klientów, do sprawdzenia jak działa nowy system kaucyjny, kolejna odsłona cyklicznej promocji 10+10 gratis na piwo obejmie właśnie piwa sprzedawane w butelkach zwrotnych. 

Promocja na piwo w Biedronce obowiązuje 1 i 2 kwietnia br. (mat. prasowe)

Przy zakupie 20 produktów, na jednym paragonie, naliczony zostanie rabat o wartości 10 najtańszych produktów. Rabat nie obejmuje kaucji za butelkę zwrotną. W akcji promocyjnej wezmą udział produkty marek takich jak Żywiec Jasne Pełne, Warka Classic, Harnaś Jasne Pełne, Kasztelan Niepasteryzowane.

Promocja będzie dostępna dla posiadaczy karty Moja Biedronka we wszystkich sklepach w Polsce w dniach 1 i 2 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów. Klientów obowiązuje łączny limit – 20 produktów dziennie tj. maksymalnie 10 sztuk gratis na kartę Moja Biedronka. 


Fot. stock.adobe.com/tirachard

 

Reklama