Barbora.pl wkracza do kolejnego miasta. Dark store pojawił się we Wrocławiu

Barbora.pl wkracza do kolejnego miasta. Dark store pojawił się we Wrocławiu

Barbora.pl, jeden z pięciu kluczowych graczy na polskim rynku e-grocery, uruchomił swój kolejny dark store. Dzięki temu, od środy 23 marca, mieszkańcy Wrocławia mogą realizować swoje codzienne e-zakupy spożywcze 7 dni w tygodniu, z dostawą do domu.

W stolicy Dolnego Śląska ruszyła sprzedaż artykułów spożywczych oraz produktów codziennego użytku za pośrednictwem sklepu internetowego Barbora.pl. Zamówienia dla mieszkańców Wrocławia i okolic dostarczane są z nowo otwartego, wrocławskiego magazynu. To – obok Ożarowa Mazowieckiego, Gdańska i Katowic – już czwarty dark store marki na terenie Polski. Jego powierzchnia to ponad 2,8 tys. mkw.

Barbora.pl jest już we Wrocławiu

Z wygodnych zakupów online na www.barbora.pl korzysta już ponad 39 tysięcy aktywnych klientów z Warszawy, Łodzi, Katowic, Krakowa, Gdańska, Sopotu oraz Gdyni wraz z okolicznymi miejscowościami. A od dziś o ich zaletach przekonają się także klienci z Wrocławia, najważniejszego ośrodka kulturalnego, ekonomicznego, akademickiego i turystycznego w południowo-zachodniej Polsce.

Cieszę się, że w końcu zawitaliśmy do Wrocławia. Jestem przekonany, że dzięki otwarciu naszego kolejnego dark store właśnie w tym mieście szybko i sprawnie obsłużymy duży wolumen klientów, zapewniając wrocławianom dostawę ich zamówień nawet tego samego dnia.

Viktoras Juozapaitis zarządzający Barbora.pl

Ekspansja e-grocery. Barbora.pl w kolejnych miastach

Litewska Barbora.pl zdecydowanie przyspieszyła ekspansję w 2022 roku. W styczniu sieć weszła do Krakowa i Katowic. W lutym zapowiadała już wkroczenie do kolejnego miasta – Wrocławia – czego efekty widzimy już teraz.

Jak przyznaje Viktoras Juozapaitis zarządzający Barbora.pl, popyt na zakupy spożywcze online cały czas rośnie. Zmieniają się także przyzwyczajenia konsumentów. "Dlatego nie ustajemy w naszych wysiłkach, by komfort i wygodę nabywania artykułów codziennej potrzeby zapewnić jak największej liczbie Polaków" – podkreśla.

W asortymencie sklepu online Barbora.pl znajdują się nie tylko produkty spożywcze, ale także kosmetyki, chemia gospodarcza, artykuły dla dzieci, a nawet produkty do roślin i ogrodu. Wszystkie zakupy pakowane są w papierowe torby, a zamówienia realizowane każdego dnia tygodnia od 7 do 22. Barbora.pl jest sklepem czynnym także w niedziele niehandlowe.


Fot.: mat. prasowe

Reklama