Lidl przeznaczy ponad 7,5 mln zł na świąteczne benefity dla pracowników

Lidl przeznaczy ponad 7,5 mln zł na świąteczne benefity dla pracowników

Lidl Polska przygotowuje specjalne dodatki z okazji świąt Wielkanocy. Sieć przeznaczy łącznie ponad 7,5 mln zł na rabaty dla pracowników, współpracowników oraz ambasadorów Lidl Plus.

"Lidl Polska wie, że okres świątecznych przygotowań jest szczególnie wymagający" – pisze sieć w komunikacie. Pracowników i ich rodziny również czekają wielkanocne przygotowania, z tym większą przyjemnością firma zdecydowała się zaprosić ich do organizowanej w tym szczególnym, wielkanocnym czasie akcji promocyjnej Lidl Plus.

Sieć wspiera swoich pracowników w okresie wielkanocnych przygotować oferując im łącznie 300 zł rabatu na zakupy w swoich sklepach. Kupony będzie można zrealizować za pomocą aplikacji zakupowej Lidl Plus. Na wielkanocną niespodziankę Lidl Polska przeznaczy w sumie ponad 7,5 mln zł.

Kolejne miejsca pracy w Lidl Polska

Zespół Lidl Polska liczy aktualnie 25 tys. osób. Sieć w dalszym ciągu planuje systematycznie zwiększać zatrudnienie, przeznaczając w 2022 roku na utworzenie nowych miejsc pracy blisko 100 mln zł. Planowane inwestycje zaowocują stworzeniem ok. 1 500 nowych etatów w sklepach, magazynach oraz centrali Lidl Polska.

Od marca 2022 r. sieć ponownie podwyższyła wynagrodzenia swoich pracowników. W ten sposób pracownicy sklepów zarabiają obecnie od 3750 zł brutto do 4600 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3850 zł brutto do 4800 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 4100 zł brutto do 5050 zł brutto.


Fot.: mat. prasowe

Reklama