Kanapkowy czekoladowy serek twarogowy Hochland z nagrodą Superprodukt

Kanapkowy czekoladowy serek twarogowy Hochland z nagrodą Superprodukt

Hochland Kanapkowy i Kanapkowy mini z czekoladą otrzymały tytuł Superproduktu "Świata Kobiety".

Superprodukt „Świata Kobiety” to konkurs organizowany przez miesięcznik „Świat Kobiety” już od 15 lat. W tym roku marki zgłosiły 148 produktów, spośród których wybrano najlepsze z najlepszych. W gronie laureatów znalazł się Hochland Kanapkowy i Kanapkowy mini z czekoladą doceniony za kremowe połączenie czekolady i twarożku oraz za pomysł na wersję mini – w sam raz na raz.

Jesteśmy niezwykle dumni, że Hochland Kanapkowy czekoladowy został doceniony w konkursie Superprodukt „Świata Kobiety” 2021. Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ wiemy, że jury, w którego skład wchodzą redaktorki, czytelniczki oraz zaproszeni goście, typuje te produkty, które w 2021 roku wyróżniły się smakiem, jakością i innowacyjnością. Nagroda dla Hochland Kanapkowego Czekoladowego jest doskonałą rekomendacją dla konsumentów poszukujących sprawdzonej żywności najwyższej jakości oraz jasnym komunikatem, że wyrób został pozytywnie oceniony przez niezależne jury i jest przez nie polecamy.

Jacek Wyrzykiewicz PR&Marketing Services Manager w Hochland Polska

Hochland Kanapkowy czekoladowy to propozycja dla tych entuzjastów słodkich smaków, którzy cenią naturalne, najwyższej jakości składniki. Jest pyszny zarówno na początek dnia, drugie śniadanie z czekoladowym akcentem, albo jako rozpływający się w ustach deser. Okazji do skuszenia się na ten pyszny, aksamitny i niesamowicie czekoladowy serek jest wiele. I choć ma krótką listę naturalnych składników, to lista jego kulinarnych zastosowań nie ma końca.

Źródło: inf. prasowa
Foto: mat. prasowe

Reklama