Hochland na pomoc obywatelom Ukrainy! Zbiórka na rzecz gmin oraz PCK

Hochland na pomoc obywatelom Ukrainy! Zbiórka na rzecz gmin oraz PCK

Społeczność pracowników Hochland Polska nie pozostaje obojętna na trudną sytuację, jaka spotkała naszych sąsiadów z Ukrainy. W ramach wsparcia dzieli się pomocą lokalnie – w gminach, w których zlokalizowane są zakłady produkcyjne, a które przyjmują uchodźców na swoim terenie oraz na poziomie krajowym, współpracując z Polskim Czerwonym Krzyżem.

Działania obejmują zbiórki rzeczowe zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami gmin oraz PCK. Zaplanowano także wsparcie w postaci produktów Hochland, by zapewnić codzienne wyżywienie zarówno w gminach, jak i na poziomie krajowym, ale również dla punktowych działań organizowanych przez rozmaite jednostki pomocowe. 

Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy doraźnej dla przyjezdnych na obszarach gmin Kaźmierz i Węgrów zachęcane są do kontaktu z ośrodkami pomocy w gminach, w których zorganizowano punkt informacyjny oraz darmową pomoc oraz wyżywienie, w tym również sery Hochland.

Hochland Polska organizuje zbiórkę na rzecz gmin Kaźmierz oraz Węgrów, a także na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża. Zbiórka obejmuje między innymi żywność długoterminową, kosmetyki, chemię, środki opatrunkowe. To wyraz solidarności w tych trudnych dniach z Ukrainą, dzieląc się, w miarę możliwości tym, co najpotrzebniejsze! 

Reklama