Paweł Bechciński nowym dyrektorem ds. ludzi i kultury w IKEA Retail Polska

Paweł Bechciński nowym dyrektorem ds. ludzi i kultury w IKEA Retail Polska

1 marca 2022 roku Paweł Bechciński objął stanowisko dyrektora ds. ludzi i kultury organizacji w IKEA Retail w Polsce. Paweł Bechciński związany jest z obszarem zasobów ludzkich od ponad 12 lat.

Na nowym stanowisku Paweł Bechciński odpowiedzialny jest za budowanie i realizację strategii w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzenie przyjaznego miejsca pracy dla wszystkich pracowników zgodnie z zasadami IKEA Retail w Polsce.

Kim jest Paweł Bechciński?

Paweł Bechciński jest z wykształcenia socjologiem i psychologiem. Prywatnie kocha podróże oraz pasjonuje się sportem. Nie wyobraża sobie funkcjonowania bez cotygodniowej rutyny treningowej.

Rozpoczął swoją pracę w IKEA na początku 2018 roku na stanowisku kierownika ds. zarządzania zasobami ludzkimi – początkowo w Centrum Wsparcia Klienta Domolina IKEA, a następnie w sklepie w Jankach i IKEA w Blue City. Ostatnio był odpowiedzialny za realizację długoterminowej strategii dotyczącej rozwoju ludzi („People plan”) i za doradztwo dla krajowego kierownictwa IKEA oraz w IT Service Desk. Wspierał także procesy personalne w spółkach grupy Ingka w Polsce: w IKEA Distribution Service i Ingka Centres. Szeroki zakres Jego zadań związany był także z procesami transformacyjnymi biznesu oraz struktur organizacyjnych, by tworzyć lepszą IKEA – dla klientów i dla wszystkich pracowników.

Michał Pióro w globalnym zespole projektowym POT

Michał Pióro, który był członkiem Zarządu IKEA Retail w Polsce i przez ostatnie 10 lat pełnił funkcję dyrektora ds. zarządzania ludźmi i kultury organizacji IKEA Retail w Polsce, przeszedł do globalnego zespołu projektowego People Operation Transformation (POT), zajmującego się wdrożeniem nowych systemów, metod pracy, procesów i narzędzi digitalowych w ramach Działu People & Culture. Polska wspólnie z Hiszpanią jest krajem pilotażowym dla tego projektu.


Źródło: inf. prasowa
Foto: Paweł Bechciński (mat. prasowe)

Reklama