Stokrotka otwiera w niedziele sklepy w lubelskim oraz podkarpackim

Stokrotka otwiera w niedziele sklepy w lubelskim oraz podkarpackim

Sklepy Stokrotka będą otwarte w niedziele na terenie województw lubelskiego i podkarpackiego. To odpowiedź sieci na apel władz państwowych oraz potrzeby uchodźców z Ukrainy i osób zaangażowanych w niesienie im pomocy. W najbliższą niedzielę, 6 marca wybrane świeże artykuły spożywcze zostaną objęte w sklepach Stokrotka dodatkową obniżką.

Otwarcie sklepów w niedziele niehandlowe w dwóch przygranicznych województwach ma pomóc w robieniu podstawowych zakupów osobom przybywającym z Ukrainy do Polski. Taka możliwość jest też istotna dla wielu Polaków zaangażowanych w pomoc uchodźcom.

Zaangażowanie w organizację wsparcia dla Ukrainy jest wyjątkowe w polskim społeczeństwie. Wiele osób przekazuje potrzebującym zakupione produkty. Chcemy, by zarówno te osoby, jak i osoby przybywające z Ukrainy miały dostęp do niezbędnych artykułów. Dlatego w najbliższą niedzielę otworzymy sklepy w województwach lubelskim i podkarpackim oraz obniżymy ceny wybranych świeżych produktów, takich jak chleby, mięso oraz owoce i warzywa.

Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki

Sprawdź, które sklepy też będą otwarte w niedziele tutaj.

Reklama