ALDI kolejną siecią, która otwiera przygraniczne sklepy w niedziele

ALDI kolejną siecią, która otwiera przygraniczne sklepy w niedziele

Wybrane placówki ALDI zostaną otwarte w niedziele niehandlowe. Mowa o 6 placówkach znajdujących się w przygranicznych województwach. Dyskonter dołączył tym samym do sieci Biedronka, Lidl i Kaufland, które także otworzą sklepy w niedziele niehandlowe.

ALDI otwiera sklepy w niedziele i obniża ceny

Do sieci handlowych, które chcą wesprzeć Ukraińców poprzez otwarcie swoich placówek także w niedziele dołącza ALDI. Mowa o dwóch województwach, tj. podkarpackim i lubelskim, gdzie zapotrzebowanie na produkty pierwszej potrzeby jest szczególnie wysokie.

Sprawdź też:

Dyskonter dodatkowo obniży ceny najczęściej kupowanych produktów do 25% i odzieży oraz tekstyliów dodmowych o 30% w wybranych placówkach. Niższe ceny będą obowiązywać do 16 marca br. Sklepy będą czynne w niedziele niehandlowe w godzinach 10-17:30. 

Obszary przygraniczne są kluczowe zarówno dla ludności uciekającej przed wojną, jak i pomagającej uchodźcom. To właśnie tam dokonywane są pierwsze i najpotrzebniejsze zakupy, dlatego ALDI zdecydowało o obniżeniu cen ponad 1200 produktów z kategorii spożywczej, artykułów higienicznych odzieży oraz tekstyliów domowych.

Dominika Juszczyk, menadżer ds. komunikacji i PR

Sklepy ALDI otwarte w niedziele niehandlowe [LISTA]

Wybrane sklepy ALDI będą otwarte w niedziele niehandlowe poczynając od 9 marca br. w godzinach od 10 do 17:30. Placówki będą czynne w następujących lokalizacjach:

  • al. Spółdzielczości Pracy 68, 20-147 Lublin
  • ul. Sendlerowej 2, 20-817 Lublin                             
  • ulica Nałkowskich 211, 20-490 Lublin
  • ul. Piłsudskiego 33, Biała Podlaska
  • ul. Okulickiego 10, 35-210 Rzeszów
  • ulica Sandomierska 16B, 37-400 Nisko

Sprawdź, które sklepy też będą otwarte w niedziele.


Foto: mat. prasowe

Reklama