Już ponad 9,3 mln użytkowników korzysta z aplikacji InPost Mobile

Już ponad 9,3 mln użytkowników korzysta z aplikacji InPost Mobile

Aplikacja InPost Mobile wg badań Mediapanel Gemius ma już ponad 9,3 mln użytkowników i jest drugą najbardziej popularną ecommerce’ową aplikacją mobilną w Polsce.

Za pośrednictwem InPost Mobile można nadawać i odbierać przesyłki w Paczkomatach®, a także korzystać z popularnych, dodatkowych usług – takich, jak szybkie zwroty, przedłużenie terminu odbioru przesyłki z Paczkomatu® czy Strefa Ułatwionego Dostępu.

Aplikacja InPost Mobile to centrum naszej komunikacji z klientem. Pozwala łatwo zarządzać przesyłkami i korzystać z coraz szerszego wachlarza usług dodatkowych. Aż 9,3 mln naszych klientów jest najlepszym dowodem, jak nasza ciągła praca nad wprowadzaniem nowych usług i doskonaleniem korzystania z nich w aplikacji zostaje doceniona przez użytkowników. Mogę śmiało powiedzieć, że ani w Polsce, ani w Europie nikt w branży logistycznej nie dysponuje tak dopasowanym do potrzeb klientów i wygodnym narzędziem do zarządzania relacjami oraz komunikacją z klientem.

Rafał Brzoska, prezes InPost

Aplikacja InPost nie tylko pozwala zarządzać przesyłkami czy otwierać bezkontaktowo skrytki w Paczkomatach. Umożliwia również skorzystanie z usługi dla osób niewysokich i osób z niepełnosprawnościami – Strefa Ułatwionego Dostępu. Opcja ta zapewnia dostarczanie paczek do niżej położonych skrytek w Paczkomatach®, na wysokości pomiędzy 30 a 150 cm i jest dostępna wyłącznie w aplikacji InPost Mobile.

Ponad 9 mln aktywnych użytkowników korzysta z aplikacji mobilnej InPost (mat. prasowe)

Od stycznia br. użytkownicy aplikacji mobilnej mogą także skorzystać z nowej funkcjonalności "szybkie zwroty". Te wykonuje się tylko z jej użyciem, bez konieczności drukowania etykiet. Każdy użytkownik aplikacji może dokonywać zwrotów bezpośrednio z aplikacji mobilnej, zaraz po odbiorze paczki

Tworząc aplikację w centrum postawiliśmy potrzeby naszych klientów i właśnie pod te potrzeby zbudowaliśmy odpowiednią infrastrukturę technologiczną. Jestem dumny, że to zaowocowało tak wysoką pozycją na liście najchętniej używanych aplikacji w Polsce. Na pewno jednak nie osiądziemy na laurach i już wkrótce użytkownicy naszej aplikacji mogą spodziewać się kolejnych nowych funkcjonalności.

Rafał Brzoska, prezes InPost

 

Reklama