InPost jednym z partnerów Vinted w całej Europie

InPost podpisał pięcioletnią umowę partnerską z Vinted. Tym samym staje się jednym z partnerów Vinted w całej Europie. Usługa będzie świadczona pod marką InPost w Wielkiej Brytanii, Polsce i we Włoszech oraz Mondial Relay we Francji, Belgii, Holandii, Portugalii i Hiszpanii.

Największą w Europie internetową platformą sprzedażową w segmencie mody zyskuje dostęp do 35 000 punktów odbioru InPost na 8 rynkach w Europie. Umowa pozwoli wykorzystać rozległą transgraniczną sieć InPost oferując użytownikom Vinted ekonomiczną, wygodną opcję odbioru zakupów w dogodnym dla nich czasie i miejscu.

Jako firma skoncentrowana na oferowaniu naszym członkom najlepszych możliwości wyboru sposobu wysyłania i odbierania przesyłek, ze szczególnym uwzględnieniem PUDO i opcji skrytek, z przyjemnością kontynuujemy udaną współpracę z InPost i Mondial Relay na wielu rynkach w Europie.

Vytautas Atkočaitis, dyrektor ds. wysyłek w Vinted

Dla InPost to pierwsze paneuropejskie partnerstwo, które obejmuje wszystkie osiem rynków, na których obecna jest firma. Jak przekonuje Rafał Brzoska, prezes InPost: "to dopiero początek".

Nasza umowa z Vinted pokazuje, że InPost ma skalę i możliwości, aby być strategicznym partnerem w zakresie dostaw poza domem dla firm działających na rynkach całej Europy – ze szczególnym uwzględnieniem usług out-of-home. Cieszymy się, że możemy być częścią rozwiązania wysyłkowego Vinted.

Rafał Brzoska, prezes InPost

Źródło: inf. prasowa

Reklama