Lewiatan startuje z konkursem na tłusty czwartek

Tłusty Czwartek zbliża się wielkimi krokami. Już 24 lutego, zapewne od samego rana, przed punktami z pączkami ustawią się kolejki klientów. Nic dziwnego! W końcu w Polsce tłusty czwartek jest świętem cięszącym się wyjątkową popularnością. Z tej okazji konkurs przygotował także Lewiatan.

"Pączkowanie w Lewiatanie" to konkurs na Instagramie Gotuje_z_Lewiatanem. W ramach akcji sieć sklepów zachęca swoich klientów do samodzielnego przygotowania wypieków na 24 lutego. 

Jak wziąć udział w konkursie na tłusty czwartek Lewiatana?

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić w dowolnym sklepie sieci przynajmniej jeden produkt z plakatu promocyjnego „Codziennie Oszczędnie w Lewiatanie” (obowiązujący w dniach 17-23.02.2022 r.) i zachować paragon.

Następnie należy zrobić zdjęcie samodzielnie przygotowanych i udekorowanych pączkach. Na zdjęciu powinien być widoczny zakupiony produkt. Takie zdjęcie wystarczy zamieścić na swoim profilu na Instagramie i oznaczyć konto gotuje_z_lewiatanem.

Nagrody w konkursie "Pączkowanie w Lewiatanie"

Konkurs trwa od 17 do 27 lutego br. na profilu gotuje_z_lewiatanem na Instagramie. Do wygrania jest sporo ciekawych nagród:

  • aparat Fujifilm Instax mini 11,
  • Mixer Bosch,
  • Blender Zelmer,
  • książki "Gotuję z Lewiatanem. Wybieram lokalne smaki".

 

Reklama