Kolacja walentynkowa pod drzwi? Catering Chodakowskiej proponuje Love Box

Kolacja walentynkowa pod drzwi? Catering Chodakowskiej proponuje Love Box

Be Diet Catering, zdrowy catering współtworzony przez Ewę Chodakowską, przygotował specjalną ofertę walentynkową. Klienci mogą zamówić zestaw, który umożliwi przygotowanie walentynkowej uczty jak z najlepszej restauracji w domowym zaciszu. LOVE BOX to dwa dania główne i dwa desery – restauracyjne wydanie potraw bogatych w afrodyzjaki z różnych zakątków świata.

Be Diet Catering wychodząc naprzeciw aktualnym trendom, stworzył specjalną akcję walentynkową. Jej efektem jest wyjątkowy LOVE BOX – zestaw dań dla dwojga na tegoroczne święto miłości. Walentynkowy box został stworzony tak, aby w zaciszu własnego domu przygotować kolację jakości restauracyjnej.

Walentynkowa kolacja pod drzwi

Love Box’y to dwa dania główne i dwa desery autorstwa szefa kuchni z międzynarodowym doświadczeniem, Yannis’a Harutyun’a Margaryana, przygotowane we współpracy z zespołem dietetyczek klinicznych. W przygotowanych daniach znajdą się liczne afrodyzjaki, których obecność w kuchni pozytywnie wpływa na pobudzenie zmysłów.

W walentynkowym Love Box'ie od Be Diet Catering znajdują się dwa dania główne (ravioli z grzybami w sosie truflowym) i pyszne desery (mat. prasowe)

Na klimatyczną kolację składa się kompozycja włoskiego dania głównego – ravioli z grzybami w sosie truflowym, w duecie z lekkim, aromatycznym deserem – panna cottę z białą czekoladą i musem truskawkowym. Wszystkie serwowane dania wykonane są na bazie produktów przyjaznych dla wegetarian.

Jak zamówić Love Box?

Oferta obowiązuje na zamówienia złożone do 10 lutego do godziny 14:00. Love Box’y zostaną dostarczone wedle indywidualnych potrzeb na weekend poprzedzający Walentynki (12.02- 13.02) lub bezpośrednio na 14.02 z samego rana.

To jednak nie wszystko. Zdrowy catering dietetyczny współtworzony przez Ewę Chodakowską przygotował również niespodziankę dla swoich obecnych klientów korzystających z regularnych, pięciodaniowych diet pudełkowych. W dniu Święta Zakochanych dostaną specjalnie przygotowane danie uzupełnione o oryginalne, zdrowe składniki, które rozpieszczą podniebienie. Wszystko to z miłości do gotowania i zdrowia!

Reklama