OneDayMore wprowadza ekologiczne opakowania uzupełniające typu Refill

OneDayMore wprowadza ekologiczne opakowania uzupełniające typu Refill

Znana konsumentom tuba, w której sprzedawane są owsianki, granole i musli OneDayMore od teraz może być używana wielokrotnie! Do sprzedaży internetowej trafiły właśnie opakowania zastępcze – torebki typu refill, które umożliwią ponowne napełnianie pustej tuby mieszankami śniadaniowymi. Celem jest minimalizowanie ilości odpadów wprowadzanych do środowiska. Sprzedaż prowadzona jest na rynek polski, a wkrótce także niemiecki.

Linia technologiczna do pakowania produktów w torebki typu Refill uruchomiona została w jednym z poznańskich zakładów OneDayMore, dedykowanym produkcji owsianek, musli i granol. Ta strategiczna inwestycja dostosowuje specyfikę produkcji najlepiej sprzedających się produktów śniadaniowych marki do zmieniających się dynamicznie potrzeb rynku, dając konsumentom możliwość zakupu ulubionych smaków w zbiorczych opakowaniach zastępczych.

Ekologiczne opakowania typu Refill od OneDayMore

Jak deklaruje producent, decyzja o uruchomieniu systemu Refill jest nie tylko kolejnym krokiem na drodze wdrażania innowacyjnych rozwiązań modelu biznesowego, mającego na celu dobrostan planety, ale także żywym dowodem na to, że marka słucha głosu swoich konsumentów.

Tuba OneDayMore od początku była naszym wyróżnikiem w segmencie produktów śniadaniowych. Z roku na rok przybywa nam jednak stałych klientów, którzy zainspirowali nas do tego, by dać im możliwość jej ponownego napełniania. Jak wiadomo, przeważająca ilość opakowań na świecie produkowana jest przez branżę spożywczą, dlatego nasza odpowiedzialność w tym zakresie znacznie się rozszerza. Musimy zwracać uwagę, by oprócz walorów jakościowych i estetycznych, używane przez nas surowce opakowaniowe, stanowiły jak najmniejsze obciążenie dla środowiska. Możliwość uzupełniania tuby torebkami typu REFILL odpowie na potrzeby konsumentów, a także pozwoli ograniczyć zużycie zasobów, co przyczyni się do redukcji śladu środowiskowego naszej firmy.

Dariusz Haraj, CEO OneDayMore

Masa netto produktu w pojedynczym opakowaniu zastępczym jest taka sama, jak odpowiednika smakowego w tubie. Produkty w ekologicznych opakowaniach typu Refill dostępne są w czteropakach i można je nabyć w autoryzowanym sklepie marki na www.onedaymore.pl/sklep/.

Oferta dotyczy wybranego asortymentu musli, granol i owsianek, ale producent zapowiada jej rozszerzanie. Na ten moment w Polsce, w opakowaniach zastępczych, dostępne są następujące smaki: Musli Męskie, Musli Czekoladowe, Musli Proteinowe, Musli z Białą Czekoladą, Musli codzienne, Musli owocowe, Owsianka Bananowa, Owsianka Czekoladowa, Owsianka Jabłkowa, Owsianka Karmelowa, Granola Proteinowa, Granola Czekoladowa z malinami, Granola Potrójnie czekoladowa.

Reklama