Simply V dołącza do ruchu #Veganuary i organizuje konkurs dla konsumentów

Simply V dołącza do ruchu #Veganuary i organizuje konkurs dla konsumentów

Simply V to marka, która oferuje produkty na bazie migdałów, o wyjątkowo dobrym i prostym składzie. Jest obecna w portfolio Hochland Polska już od blisko roku. To marka dla tych, którzy chcą ograniczać spożycie nabiału i szukają roślinnych alternatyw dla sera.

W styczniu tego roku Simply V po raz pierwszy dołączyło do światowego ruchu #VEGANUARY, który łączy wszystkich świadomych konsumentów dbających o dietę i planetę – to globalny ruch, który zachęca do spróbowania bycia #VEGAN przez jeden pełen miesiąc. Edycja w 2021 roku zebrała ponad 0,5 mln zainteresowanych!

Konkurs marki Simply V

Simply V to produkty na bazie migdałów, o wyjątkowo dobrym i prostym składzie, a co najważniejsze, pyszne i smakiem bardzo przypominające ser, czego konsumenci szczególnie oczekują i bardzo doceniają.  Z okazji #VEGANUARY marka zorganizowała dla konsumnetów konkurs, w którym główną nagrodą są warsztaty kulinarne z Jagną Niedzielską.

Zachęcamy w nim Polaków do przygotowania potraw z użyciem Simply V i podzielenia się zdjęciami z realizacji na kanałach mediów społecznościowych marki. Można spróbować swoich sił w realizacji wyzwania #VEGANUARY w styczniu, albo chociaż spróbować przygotowania kilku takich posiłków w tym miesiącu.

Katarzyna Halwa, Kierownik ds. Rozwoju i Wdrażania Innowacji w Hochland Polska

Simply V zachęca do tego i spieszy z pomocą w postaci e-booka z przepisami na każdy dzień stycznia. Można tam znaleźć mnóstwo inspiracji dla zdrowych, pożywnych posiłków na bazie warzyw i roślinnych zamienników sera Simply V.


Źródło: informacja prasowa

Reklama