Soki od Team X już niedługo w Biedronce. To już kolejna kolaboracja

Soki od Team X już niedługo w Biedronce. To już kolejna kolaboracja
soki team x biedronka Soki od Team X już niedługo w Biedronce. To już kolejna kolaboracja

Od 28 grudnia klienci wszystkich sklepów sieci Biedronka będą mogli kupić 100% soki, które zostały wybrane i zaprojektowane przez Team X. To efekt współpracy znanych youtuberów z polskim producentem soków Excellence.

W ramach współpracy Excellence i Team X powstało 8 różnych rodzajów soków o obniżonej kaloryczności. Za ich wybór oraz projekt odpowiedzialna była grupa youtuberów mieszkających w Domu X. Do sprzedaży trafi łącznie 500 tys. ekologicznych prozdrowotnych soków Excellence Team X.

Soki Team X będą dostępne w sklepach Biedronki od 28 grudnia br.
Foto: mat. prasowe

Soki Team-u X

Soki Excellence Team X mają obniżoną kaloryczność dzięki użyciu wody kokosowej i wody z ogórka. Każdy sok ma właściwości izotoniczne i łatwo wchłania się do komórek.

Produkty sygnowane logiem Team-u X oparte są na własnych recepturach przygotowanych wraz z członkami grupy. Produkty będą promowane na kanałach wszystkich gwiazd Team X, które docierają do ponad 10 milionów odbiorców i mają ponad 350 mln odsłon. Na Instagramie i na kanałach Youtube pojawią się Instastories, filmy video i konkursy.

Uważamy, że nasi klienci zasługują na to, co najlepsze i właśnie dlatego stworzyliśmy wyjątkową serię naturalnych, zdrowych, wyciskanych soków o obniżonej kaloryczności z Team X. Będą one dostępne już od 28 grudnia w sklepach Biedronka”.

Dariusz Polinceusz, prezes Excellence

To już kolejny produkt sygnowany przez znanych w całej Polsce youtuberów - Team X. W listopadzie w sklepach Biedronka pojawiły się płatki Yummer's, na których opakowaniach pojawili się członkowie grupy. 

 

Reklama