Nowe płatki śniadaniowe Yummer’s od dziś w Biedronce

Nowe płatki śniadaniowe Yummer’s od dziś w Biedronce
Nowe płatki śniadaniowe Yummer’s od dziś w Biedronce Nowe płatki śniadaniowe Yummer’s od dziś w Biedronce

Płatki Yummer's od 10 listopada dostępne są w wybranych sklepach sieci Biedronka w całej Polsce. Akcję promocyjną wspiera ekipa youtuberów - Team X.

Sieć przygotowała konkurs dla konsumentów: osiem osób, które weźmie udział w konkursie będzie miało okazję odwiedzić Dom Teamu X i spędzić w nim aż 24 godziny podczas dnia pełnego atrakcji.

Jak czytamy w informacji prasowej dyskontu, Team X to grupa młodych youtuberów, ciesząca się ogromną popularnością wśród młodzieży. Youtuberzy mieszkają razem w jednej z ppodwarszawskich willi oraz tam głównie tworzą materiały video na kanał YouTube.

Konkurs polega na szczęśliwym natrafieniu na paczkę płatków, w której będzie znajdował się tzw. Golden Ticket, czyli bilet uprawniający do odwiedzenia willi youtuberów i spędzenia z nimi 24h. W całym wolumenie produktowym, którego wielkości Biedronka nie chce zdradzić, znajdują się cztery tego typu bilety konkursowe.

Co muszę zrobić gdy znajdę Golden Ticket?

Jak informuje sieć, szczęśliwy znalazca Golden Ticket, aby wziąć udział w konkursie musi wyrazić chęć udziału w konkursie oraz odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe na temat youtuberów z ekipy Team X.

Biedronka nadmienia, że osoby, które nie znajdą biletu wciąż mają szansę na wygraną jednej z czterech dodatkowych wejściówek. Wszystko co muszą zrobić, to zadeklarować chęć wzięcia udziału w konkursie oraz poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania przesłane przez organizatora, które sprawdzą ich wiedzę na temat Teamu X.

Co znajdę w środku opakowania?

Oprócz płatków śniadaniowych, w każdym opakowaniu Yummer’s znajdzie się kolekcjonerskie zdjęcie polaroid, przedstawiające jednego z członków Teamu X. Cena produktu to tylko 9,99 zł/opakowanie.

Nieustannie staramy się, aby radość z zakupów w sklepach Biedronki czerpali klienci w każdym wieku. Duży wpływ na konsumentów mają twórcy internetowi, dlatego też częściej nawiązujemy współpracę ze znanymi i lubianymi influencerami, oferując również szansę na niepowtarzalne doświadczenia.

Arkadiusz Żyźniewski, kupiec odpowiedzialny za ofertę płatków śniadaniowych w sieci Biedronka

Płatki śniadaniowe Yummer’s będą dostępne w wybranych sklepach sieci Biedronka od 10 listopada do 17 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.

Zgłoszenia mailowe, potwierdzające chęć udziału w konkursie, przyjmowane są od dnia 15.11 od godziny 9:00, wyłonienie zwycięzców nastąpi natomiast do dnia 10.01.2022 r.

Reklama