Choinka i ozdoby z dostawą pod drzwi? Wolt oferuje nową grudniową usługę

Choinka i ozdoby z dostawą pod drzwi? Wolt oferuje nową grudniową usługę

Wolt stawia na Christmas Experience i wprowadza wyjątkową ofertę świąteczną. W grudniu użytkownicy aplikacji pod drzwi będą mogli zamówić... choinkę i niezbędne ozdoby świąteczne. Dodatkowo, dla zabieganych firma wprowadza ofertę prezentów świątecznych.

Platforma specjalizująca się w szybkich dostawach chce pomóc klientom w okresie świątecznych zakupów i oferuje bożonarodzeniową ofertę. Od teraz użytkownicy będą mogli zamówić pod drzwi prezenty, ozdoby, a nawet choinkę. W wyborze tych pierwszych pomocny będzie. dostępny na platformie, specjalny poradnik.

Ekspresowa dostawa choinki pod drzwi

Każdy, kto chociaż raz przygotowywał się do świąt wie, że to długi i często męczący proces. Teraz dzięki Wolt można sprowadzić go do kilku kliknięć. A wszystko to dzięki wyjątkowej ofercie świątecznej. W tym roku za pośrednictwem platformy zamówić można wybraną przez siebie choinkę dostępną w różnych rozmiarach, niezbędne do jej ustawienia akcesoria oraz ozdoby.

Tak skompletowanie zamówienie zostanie dostarczone ekspresowo, ponieważ w okresie poprzedzającym święta obowiązywała będzie dedykowana dla dostaw choinek i ozdób – obsługa kurierska. Z usługi tej będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy i Szczecina.

Nasza ubiegłoroczna oferta świąteczna cieszyła się wielką popularnością wśród użytkowników aplikacji. Tegoroczna akcja to propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort zakupów, a równocześnie oczekują zróżnicowanego asortymentu. Ale to również dowód na to, że branża food delivery i e-grocery nieustannie ewoluuje i dostosowuje się do oczekiwań klientów.

Agata Polityło, General Manager Wolt Polska

Pełnowymiarowe Christmas Experience – prezentownik od Wolt

Wolt już nie raz udowodnił, że wykracza poza utarte schematy. W tym roku stawia na dostarczenie pełnowymiarowego christmas experience. Odpowiadając na potrzeby klientów, platforma oferuje także świąteczny „prezentownik” – czyli rozwiązanie, które pomoże wybrać i zakupić prezenty za pośrednictwem aplikacji Wolt.

Użytkownicy będą mogli wyszukać interesujący ich produkt poprzez kategorie – dla dziecka, dla zwierzaka, dla niej, dla niego oraz dla każdego. Gama produktów jest bardzo szeroka: od kosmetyków i ubrań, pprzez małe AGD i akcesoria kuchenne, aż po vouchery usługowe. Dzięki partnerstwu, m.in. z Yope, Tefal, Local Heroes, Kubota czy też Galerią Bukowski, użytkownicy Wolt, będą mogli zamówić wymarzone prezenty, które niebiescy kurierzy ekspresowo dostarczą pod wskazany adres.


Źródło: informacja prasowa

Reklama