Marka HalfPrice będzie dostępna już na pięciu zagranicznych rynkach

Marka HalfPrice będzie dostępna już na pięciu zagranicznych rynkach

Grupa CCC nie zwalnia tempa. Marka HalfPrice pojawia się w kolejnych krajach. W listopadzie pierwszy sklep sieci pojawił się w Chorwacji, a już w kwietniu 2022 roku zostanie otwarta pierwsza placówka w Słowacji.

W Nitrze powstaje właśnie pierwszy słowacki sklep HalfPrice, w którym klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Słowacja będzie już piątym zagranicznym rynkiem, na którym zadebiutuje należąca do Grupy CCC sieć. Zaledwie w ubiegłym miesiącu sieć zadebiutowała na rynku chorwackim, a jeszcze w grudniu wystartował sklep online

HalfPrice jest już obecne na pięciu rynkach zagranicznych

Po debiucie w Chorwacji oraz nadchodzącym otwarciu słowackiego sklepu, sieć HalfPrice obecna będzie już na pięciu rynkach zagranicznych. 

Chcemy być na wszystkich kluczowych dla nas rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Intensywnie przygotowujemy się do otwarcia salonu w Nitrze, który będzie kolejnym sklepem HalfPrice poza granicami Polski. Zakładamy, że do 2025 roku połowa przychodów marki będzie pochodzić właśnie z rynków zagranicznych.

Adam Holewa, Prezes Zarządu HalfPrice

Obecność HalfPrice na Słowacji to kolejny etap rozwoju w tym kraju

Na Słowacji CCC posiada obecnie 54 sklepy stacjonarne. Do tej pory Grupa była obecna tam także w pięciu kanałach sprzedaży: sklepach stacjonarnych CCC, sklepie online eobuwie.pl (eobuv.sk), poprzez platformę online z modą premium MODIVO, sklep online ccc.eu oraz deezee.eu.

To wszystko pokazuje, jak ogromne jest nasze doświadczenie na słowackim rynku. Biorąc pod uwagę asortyment HalfPrice, zakładamy, że ten szyld doskonale uzupełni naszą ofertę dla tamtejszych klientów i również w tym obszarze odniesiemy sukces.

Malwina Winter, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Zakupów

Jako pierwszy poza granicami Polski wystartował sklep na Węgrzech. W drugiej połowie tego roku HalfPrice zadebiutował również w Austrii, Chorwacji i Czechach. W CEE działa już ponad 40 sklepów, a w ostatnich dniach w Polsce wystartowała również sprzedaż online. Strategia Grupy CCC zakłada otwarcie do 2025 roku ok. 250 salonów HalfPrice.

Reklama