Debiut HalfPrice w Chorwacji. Firma stawia na rozwój w Europie Środkowej

Debiut HalfPrice w Chorwacji. Firma stawia na rozwój w Europie Środkowej

Grupa CCC otwiera kolejny rozdział w działalności. W chorwackim Zagrzebiu został otwarty pierwszy sklep HalfPrice. Sieć obecna jest również w Polsce, na Węgrzech oraz w Austrii i Czechach. Od debiutu w maju, marka otworzyła ok. 40 punktów, w tym 6 zagranicznych. Już wkrótce pojawi się także sklep internetowy sieci.

HalfPrice to nowoczesny koncept sklepów w kategorii off-price, który oferuje szeroki wybór produktów popularnych brandów w atrakcyjnych cenach. W różnorodnym asortymencie klienci znajdą: odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Rozwój sieci HalfPrice w Europie Środkowej to nasz cel strategiczny, a jednym z jego elementów jest zapowiadany debiut na rynku chorwackim. To sukces całego zespołu, poprzedzony dokładnymi analizami i obserwacjami oczekiwań klientów, charakterystycznych dla tej części regionu. Wierzymy, że koncept off-price podbije serca chorwackich łowców okazji.

Adam Holewa, Prezes Zarządu HalfPrice

Pierwszy chorwacki HalfPrice został otwarty w Zagrzebiu w galerii Westgate Zagreb. Jest to już 6 zagraniczny sklep marki. 

HalfPrice cieszy się dużym zainteresowaniem klientów na każdym rynku, na którym się pojawia. Jest to przede wszystkim wynik bogatej oferty, ale także nowej jakości usług w prężnie rozwijającej się kategorii off-price, której do tej pory brakowało w naszej części Europy.

Joanna Czyżewska, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Sprzedaży

 

 

Reklama