Kolejna sieć handlowa wkracza na stacje paliw

​Jeszcze przed świętami SPAR otworzy dwa swoje sklepy na stacjach paliw AVIA. W przyszłym roku dołączą do nich kolejne trzy placówki. To efekt współpracy pomiędzy firmami. 

SPAR i AVIA rozpoczynają pilotażowy projekt. W jego ramach kolejne markety SPAR Express pojawią się na stacjach paliw. SPAR Express to marka convenience, która spełnia podstawowe potrzeby klientów. Strefy relaksu w sklepach są wygodnym miejscem do jedzenia, picia i odpoczynku.

Każdy supermarket oferuje świeże pieczywo, wypieki i gorącą kawę w Bean Tree Cafe. Placówki są czynne 365 dni w roku, a asortyment obejmuje produkty impulsowe, spożywcze, słodycze, prasę, kosmetyki, ofertę dla dzieci i karmę dla zwierząt, papierosy, alkohol, doładowania, Lotto, a także akcesoria samochodowe.

Dwa sklepy SPAR Express już w tym roku zostaną otwarte na dwóch stacjach paliw AVIA. Mieszkańcy Poznania i Bielsko Białej będą mogli zrobić w nich zakupy przez 7 dni w tygodniu, także w święta.

Warto przypomnieć, że w 2022 roku sklepy, które wykorzystały lukę prawną i dotychczas otwierały swoje placówki w niedziele niehandlowe, od lutego nie będą mogły już tego robić. To rezultat przyjętej przez rząd ustawy uszczelniającej. Nic dziwnego, że SPAR, jako kolejna sieć handlowa (Auchan ma już kilka sklepów na stacjacj bp), postanowił poszukać możliwości otwarcia sklepów mimo niedziel niehandlowych.

Sklepy SPAR czynne w każdą niedziele

Sklepy SPAR Express zlokalizowane są na dwóch stacjach paliw AVIA, choć sieć zapowiada kolejne otwarcia na początku 2022 roku. Lokalizacje sklepów SPAR, które czynne są 365 dni w roku, codziennie:

  • Poznań, przy ul. Juraszów,
  • Bielsko Biała, przy ul. Żywieckiej.
Reklama