InPost daje gwarancję, że paczki wysłane do 22 grudnia dotrą przed świętami

InPost daje gwarancję, że paczki wysłane do 22 grudnia dotrą przed świętami

InPost wprowadził gwarancję dostawy przed świętami Bożego Narodzenia. Dotyczy ona wszystkich przesyłek nadanych do 22 grudnia włącznie.

2 lata temu InPost gwarantował dostawę przesyłek nadanych do 20 grudnia, rok temu do 21 grudnia. Teraz paczki nadane nawet 22 grudnia objęte są gwarancją dostawy przed świętami.

Nikt w branży logistycznej w Polsce, a sądzę, że i w Europie nie może dać podobnej gwarancji. Dzięki temu nasi klienci mogą spokojnie zamawiać prezenty do prawie ostatniej chwili.

Rafał Brzoska, prezes InPost

Jak dodaje prezes InPost, firma jest doskonale przygotowana na wyzwanie, jakim jest jest szczyt paczkowy przed świętami. 

Co roku w tym sezonie obsługujemy miliony przesyłek, a w tym roku notujemy wzrosty nawet rzędu kilkudziesięciu procent. Jednak dzięki olbrzymim inwestycjom – m.in. w tym roku nasza sieć Paczkomatów® zwiększyła do początku grudnia o 50% – możemy pozwolić naszym klientom cieszyć się z zakupów do ostatniej chwili z gwarancją, że bezpiecznie dotrą one przed pierwszą gwiazdką.

Rafał Brzoska

Dostawa tego samego dnia w 20 miastach

Ponato od początku grudnia w 20 miastach w Polsce klienci mogą nadać paczki z gwarancją dostawy tego samego dnia. Z tego wygodnego, bezpłatnego usprawnienia korzystali mieszkańcy Warszawy i Łodzi – gdzie nawet 3/4 przesyłek trafia do Paczkomatów® tego samego dnia. Teraz dołączyli do nich mieszkańcy Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Gdyni, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Białegostoku, Olszyna, Katowic, Sosnowca, Gliwic, Częstochowy, Bielska-Białej, Radomia, Lublina i Rzeszowa.

Reklama