Selgros wspiera polską gastronomię podczas "Grudniowych spotkań ze smakiem"

Selgros wspiera polską gastronomię podczas "Grudniowych spotkań ze smakiem"

Transgourmet i Selgros kolejny raz wspierają polską gastronomię. W grudniu restauratorzy z całego kraju będą mieli możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich produktów we wszystkich halach Selgros Cash & Carry. Pojawi się także specjalna ulotka promocyjna promująca ponad 130 restauracji.

Wsparcie marketingowe przedsiębiorców z branży HoReCa jest jednym z działań, które firma podejmuje na rzecz gastronomii. W grudniowe weekendy w halach Selgros w całej Polsce, w strefie za kasami pojawią się specjalne stoiska wypełnione lokalnymi potrawami i przetworami z pobliskich restauracji. 

Oprócz możliwości zakupienia szerokiej gamy produktów, klienci sieci będą mogli zamówić również catering na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Transgourmet i Selgros wspiera polską gastronomię na święta

Swoją ofertę w halach Selgros zaprezentuje łącznie blisko 50 lokali gastronomicznych oferujących tradycyjną kuchnią polską oraz typowo świąteczne potrawy,  jak pierogi, ryby, pasztety czy bigos. Nie zabraknie również kuchni nowoczesnej, w tym sushi czy burgerów.

W grudniowe weekendy w strefie za kasami pojawią się specjalne stoiska wypełnione lokalnymi potrawami i przetworami z pobliskich restauracji.

Ponadto ofertę ponad 130 restauracji można znaleźć w specjalnie przygotowanych ulotkach, dołączonych do gazetki promocyjnej dedykowanej klientom Selgros. Co istotne, w ulotce znalazły się także kody rabatowe na diety pudełkowe firm cateringowych, które codziennie zaopatrują się w Transgourmet Foodservice.

Zasięg akcji jest bardzo duży – dzięki działaniom Transgourmet i Selgros oferta restauracji i firm cateringowych trafi do wszystkich klientów sieci w całej Polsce.

Jesteśmy nie tylko wszechstronnym partnerem i czołowym dostawcą produktów dla gastronomii, ale także od wielu lat edukujemy i rozwijamy branżę HoReCa w Polsce. Poprzednie edycje akcji spotkały się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród klientów jak i restauratorów, którzy mogli dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców. Dlatego cieszymy się, że w tym roku po raz kolejny możemy udostępnić przestrzeń w halach Selgros naszym restauratorom, którzy na co dzień zaopatrują się u nas.

Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu transgourmet Polska, operatora marek Transgourmet i Selgros Cash & Carry

Przy okazji świątecznych zakupów stoiska restauracyjne będzie można odwiedzić w halach Selgros jeszcze w dniach 17-19 grudnia.

Reklama