Z Glovo do Bolta. Nowa Country Manager poprowadzi zespół Bolt Market

Z Glovo do Bolta. Nowa Country Manager poprowadzi zespół Bolt Market
bolt market Z Glovo do Bolta. Nowa Country Manager poprowadzi zespół Bolt Market

Agnieszka Cymbała objęła stanowisko Country Managera Bolt Market w Polsce, pokieruje ona rozwojem usług szybkiej dostawy zakupów spożywczych i zespołem w kraju.

Firma już w czerwcu 2021 roku zapowiadała wprowadzenie w ciągu kilku najbliższych miesięcy usługi Bolt Market na polski rynek. Już ponad pół roku firma skupia się na rekrutacji kadry zarządzającej projektem w naszym kraju. Bolt Market ma oferować dostawę zakupów spożywczych w 15 minut. Firma chce oprzeć się na własnej sieci dark stores w róznych częściach miasta.

Nowa Country Manager w Bolt Market

Agnieszka Cymbała zdobyła doświadczenie w sektorze dostaw, obejmując szereg ról zarówno w Polsce, jak i za granicą. Odpowiadała między innymi za zarządzanie operacyjne i regulowanie struktury kosztów w Glovo a także usprawnianie procesów oraz digitalizację i automatyzację działań sprzedażowych w Delivery Hero. Wcześniej pracowała w firmie Nielsen, gdzie zajmowała się badaniem potrzeb rynkowych oraz trendów sprzedażowych m.in. w branży retail.

Możliwość budowania zespołu Bolt Market w Polsce to dla mnie ogromna przyjemność. Wierzę, że moje doświadczenie pozwoli mi polepszyć jakość życia mieszkanek i mieszkańców polskich miast, oferując im dobry jakościowo produkt w przystępnej cenie. Polska to bardzo złożony i konkurencyjny rynek, tym bardziej musimy ciężko pracować, by zaskarbić sobie zaufanie polskich konsumentów.

Agnieszka Cymbała
Agnieszka Cymbała jako Country Manager Bolt Market w Polsce pokieruje rozwojem usług szybkiej dostawy zakupów spożywczych i zespołem w kraju.

Bolt Market jest już dostępny na kilku europejskich rynkach z 15-minutową dostawą artykułów spożywczych i planuje uruchomienie usługi na kolejnych, koncentrując się aktualnie na zapewnieniu najlepszych lokalizacji i zatrudnieniu najlepszego zespołu.

Pandemia przyspieszyła wprowadzanie usług dostawy artykułów spożywczych. Wiele osób odkryło wygodę dostarczania produktów spożywczych pod same drzwi i będzie nadal z nich korzystać, niezależnie od obowiązujących restrykcji pandemicznych. Dlatego cieszę się, że mogę powitać w naszym zespole tak doświadczoną profesjonalistkę jak Agnieszka.

Michał Dubisz, Country Manager, Bolt Food w Polsce
Reklama