Bolt Food od dzisiaj dostępny we Wrocławiu. Na klientów czekają promocje

Bolt Food od dzisiaj dostępny we Wrocławiu. Na klientów czekają promocje

Od dzisiaj Bolt Food realizuje dostawy do mieszkańców Wrocławia. Przez pierwszy miesiąc w obszarze 6 km dostawy będą rezalizowane bezpłatnie. Bolt Food przygotował także 30% zniżki na wszystkie pozycje w menu wielu wrocławskich restauracji.

Wrocław jest 5 miastem na mapie Polski, gdzie klienci mogą zamawiać jedzenie przez Bolt Food. Na ten moment dla mieszkańców Wrocławia w aplikacji dostępnych jest prawie 150 restauracji. 

Nasza działalność w obszarze przewozu osób opiera się na wydajności, oferujemy wyższe zarobki dla kierowczyń i kierowców oraz niższe ceny dla klientek i klientów. Ta sama filozofia przyświeca nam przy realizacji usługi dostarczania jedzenia. Oferujemy niższą cenę dostawy w porównaniu do innych platform dzięki naszemu doświadczeniu w rozwijaniu marketplace'ów i zarządzania logistyką. Natomiast partnerskie restauracje „otrzymują” nową grupę klientów - lojalne użytkowniczki i użytkowników pozostałych usług super-aplikacji Bolt.

Michał Dubisz, Country Manager Bolt Food w Polsce

Bolt Food dostępny jest już w 65 miastach w 20 krajach Europy i Afryki.  Z aplikacji korzysta 3 mln zarejestrowanych użytkowniczek i użytkowników, zamawiając potrawy z prawie 20 tys. restauracji.

Jak zamówić jedzenie z Bolt Food?

Aby zrealizować zamówienie z Bolt Food wystarczy pobrać aplikację na smartfon i dodać kartę płatniczą (dla użytkowniczek i użytkowników aplikacji Bolt ustawia się ona automatycznie). Następnie należy wyszukać ulubioną restaurację lub kategorię potraw i zaznaczyć w aplikacji wybrane dania.  Przed potwierdzeniem usługi, w aplikacji pokazana zostanie cena i szacowany czas dostawy. Wszystkie dostawy Bolt Food realizowane są w sposób bezkontaktowy. W aplikacji klientka lub klient może określić dokładną lokalizację, w której kurierka lub kurier ma zostawić zamówione jedzenie. Zamówienia są realizowane od godziny 10 do 23.