Grupa Muszkieterów z planami na rozwój w Bielsku-Białej

Grupa Muszkieterów z planami na rozwój w Bielsku-Białej

Od czwartku 9 grudnia br. mieszkańcy Bielska-Białej mogą robić zakupy w Intermarche – placówce stworzonej w koncepcie Power. Jednak to nie koniec planów Grupy Muszkieterów na ten rejon. W pierwszym kwartale 2022 roku w Bielsku-Białej powstanie sklep Bricomarché oferujący produkty z kategorii „dom i ogród”.

Placówka w Bielsku-Białej jest kolejną stworzoną w koncepcie Power. To nowy format sklepów, który wprowadza w swoich lokalizacjach Grupa. W planach firmy są modernizacje w kolejnych placówkach. Nowo otwarty sklep Intermarche w Bielsku-Białej otwarty będzie przez 7 dni w tygodniu. Jego powierzchnia wynosi 1 320 mkw., a parking składa się z ponad 100 miejsc postojowych. W 2022 roku w placówce planowane jest wdrożene usługi Drive, która ułatwi mieszkańcom Bielska-Białej dokonywanie zakupów online.

Przeczytaj też:

Koncept Power w Intermarche

Nowy sklep Intermarche to nowy komfort robienia zakupów. Klienci sieci mają dostęp do świeżych produktów przygotowywanych na miejscu – w sklepie znajduje się wędzarnia i piekarnia – oraz pochodzących od lokalnych dostawców. W celu zapewnienia maksymalnej świeżości oferowanych artykułów mięsnych i rybnych, w supermarkecie prowadzone są także rozbiór mięsa i sprzedaż ryb na lodzie. Odpowiedzią na potrzeby klientów są również gotowe produkty garmażeryjne znajdujące się w ofercie sklepu. Zgodnie z założeniami konceptu Power układ sklepu Intermarche w Bielsku-Białej został stworzony z myślą o wygodzie odwiedzających, a klienci mają dostęp do szerokiej oferty świeżych produktów oraz artykułów z kategorii bio i fit.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prowadzony przez nas supermarket był przystępny dla klientów i oferował im szeroką gamę produktów w dobrych cenach. Zależy nam również na tym, aby być częścią społeczności i wspierać miejscową gospodarkę, dlatego cieszymy się, że współpracując z lokalnymi dostawcami możemy dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Mariusz i Agnieszka Byblewscy, właściciele sklepu Intermarche w Bielsku-Białej

Sklep Intermarche w Bielsku-Białej:

  • Adres sklepu: ul. Żywiecka 19a, 43-300 Bielsko-Biała
  • Data otwarcia: 9.12.2021, godz. 9:00 – 21:00
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 7.00-21.00, ndz: 10.00-18.00      
  • Liczba pracowników: ok. 40
  • Liczba kas: 5
  • Liczba referencji: ponad 25 tys.
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo

Źródło: informacja prasowa