Innowacyjne cukierki czyszczące język
pomarancza szalwia Innowacyjne cukierki czyszczące język

Marka Herbapol zdecydowała się na kolejne rozszerzenie swojego bogatego portfolio produktów. Tym razem ma zamiar zaskoczyć swoich klientów, bo wprowadza na rynek kategorię, której dotychczas nie mieliśmy okazji znaleźć w ofercie żadnej innej marki. To innowacyjne cukierki ziołowo-owocowe, które skutecznie oczyszczą język, a co za tym idzie odświeżą oddech.

Oferta Herbapol-Lublin jest na tyle szeroka i zróżnicowana, że każdy może w niej znaleźć coś dla siebie. Marka dotychczas kojarzona przede wszystkim z herbatami i ziołami postanowiła zaproponować swoim klientom coś całkowicie nowego. Tym razem zdecydowała się na wprowadzenie do swojej oferty odświeżających oddech cukierków, które dodatkowo świetnie smakują.

To cię może zainteresować:

Co ciekawe opierają one swe działania na niewykorzystywanym dotychczas na szeroką skalę innowacyjnym zastosowaniu zmielonych ziaren lnu do efektywnego oczyszczania języka z nagromadzonych bakterii.

Dlaczego taki produkt?

Z problemem nieświeżego oddechu boryka się na co dzień wielu ludzi. Powodów może być wiele: zła dieta, zbyt rzadkie nitkowanie zębów, odkładanie się płytki nazębnej czy bakterie osadzające się na tylnej ścianie języka. Warto zwrócić uwagę, że dyskomfort ten często wpływa na ograniczenie nawiązywania kontaktów towarzyskich, obniża pewność siebie i generuje kompleksy.

Marka Herbapol stawia przede wszystkim na innowacyjność, dlatego wciąż rozwija swoje portfolio i proponuje coraz szerszą gamę produktów. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów, tym razem prezentujemy cukierki o innowacyjnej formule, które skutecznie zadbają o czystość w ustach. Nowość marki Herbapol łączy w sobie benefity trzech kategorii kojarzonych z odświeżeniem jamy ustnej: cukierków ziołowych, gum do żucia oraz produktów odświeżających oddech. Dzięki temu rozwiązaniu, konsument może teraz sięgnąć tylko po jeden produkt, który oprócz funkcji związanych z higieną ma także przyjemny smak. Co więcej, cukierki odświeżające posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego – to dla nas dowód na to, że stworzyliśmy naprawdę dobry i potrzebny produkt.

Magdalena Mikołajczyk, Junior Brand Manager

Warto wiedzieć, że jedną z głównych przyczyn nieświeżego oddechu jest osad na języku, ale zatopione w owocowo-ziołowych cukierkach zmielone nasiona lnu działają jak „peeling” dla języka efektywnie go czyszcząc. Funkcjonalność tego produktu oprócz wspomnianych już nasion lnu oparta jest również o zawarty w cukierkach cynk, który dba o prawidłowy poziom pH oraz naturalny olejek miętowy i mentol odświeżające oddech.

Kiedy w sklepach?

Odświeżające oddech i smaczne cukierki Herbapol pojawią się na sklepowych półkach już w grudniu. Od dzisiaj można je kupić na e-herbapol.com.pl w czterech owocowo-ziołowych smakach: czarna porzeczka z kwiatem czarnego bzu, pomarańcza z szałwią, cytryna z eukaliptusem oraz poziomka z pokrzywą. Opakowanie to zapewniający prawidłową higienę blister w wygodnym pudełku.

źródło: informacja prasowa

Reklama