Nowość – Herbatki ziołowo-owocowe od Herbapolu. 100% natury!

Nowość – Herbatki ziołowo-owocowe od Herbapolu. 100% natury!

„Herbapol-Lublin” S.A., jeden z największych producentów herbat i lider w kategorii produktów ziołowych poszerzył portfolio o herbatki ziołowo-owocowe aż w 4 różnych wariantach smakowych! To połączenie najpopularniejszych ziół z ulubionymi owocami Polaków: melisy z pigwą, mięty z pomarańczą, mięty z jabłkiem oraz pokrzywy z wiśnią.

Rynek herbat ziołowych rośnie rok do roku. Różnica między 2019 a 2020 rokiem wyniosła aż 10% . Zdając sobie sprawę, że naturalny smak ziół nie przypada do gustu wszystkim, Herbapol-Lublin przygotował serię Zioła ze smakiem. Herbatki ziołowe wchodzące w jej skład, poza głównym dobroczynnym składnikiem aktywnym, wzbogacone są także o walory smakowe i aromatyczne pochodzące z owoców pigwy, pomarańczy, jabłka oraz wiśni. W takiej odsłonie z pewnością szybko zyskają na popularności również wśród konsumentów nieprzekonanych do tej pory do herbat ziołowych.

Cena rekomendowana za opakowanie: 30 g oraz 35 g (20 torebek) herbatek owocowo-ziołowych wynosi 4,29 zł.

Zachęcamy do zapoznania się opisem nowości oraz pozostałych produktów z tej kategorii na: Herbatki owocowo-ziołowe | Herbapol Lublin

Herbapol-Lublin, obecny na polskim rynku zielarskim od 1949 roku, to synonim bogatego doświadczenia i gwarancja najwyższej jakości produktów. Starannie wyselekcjonowane zioła i owoce, wchodzące w skład linii Herbapol Zioła ze smakiem, pozyskiwane są od sprawdzonych dostawców, a dodatkowo poddawane szczegółowej analizie w laboratoriach. 72-letnia historia firmy to doskonały przykład umiejętnego łączenia tradycji z nowoczesnością i innowacjami, co w tym roku zaowocowało poszerzeniem oferty. Dodatkowo produkty z tej serii wpisują się w trend tzw. „czystej etykiety”, co oznacza, że lista składników jest krótka i przejrzysta, bez sztucznych dodatków, aromatów i barwików.

Reklama