Nowe musy od Tymbark na przekąskę między posiłkami

Nowe musy od Tymbark na przekąskę między posiłkami
Nowe musy od Tymbark na przekąskę między posiłkami Nowe musy od Tymbark na przekąskę między posiłkami

Musy Tymbark idealnie pasują do każdej sytuacji – tym bardziej teraz, gdy ich wybór jest jeszcze większy, gdyż do portfolio dołączyła idealna nowość w międzyczasie: musy w większej pojemności – aż 200 g! O zmianach w ofercie informuje aktualna kampania marki.

Musy Tymbark to idealne przekąski między posiłkami, niezależnie od tego, jak spędzamy czas, ile go mamy, gdzie jesteśmy i jakie planujemy aktywności. Kampania marki skupia się na tym, jak wiele jest okazji, by sięgać po ulubiony mus. W spocie Tymbark pokazuje różnorodne, codzienne sytuacje, w których warto sięgać po musy, m.in. przerwę w biurze, podróż, czy aktywność fizyczną.

Kampania telewizyjna jest związana ze zmianami w ofercie będącymi odpowiedzią wobec rosnących oczekiwań konsumentów. W nowych propozycjach od Tymbarku znaleźć można musy owocowe w dużej pojemności 200 g oraz idealne na rozpoczęcie dnia – Przekąski na drugie śniadanie.

Tymbark Przekąska na drugie śniadanie

Musy Tymbark

Pierwszy wariant to musy 100% z owoców z dodatkiem witaminy C o pojemności aż 200 g. Wyróżnia je nie tylko większa pojemność, ale także ciekawe owocowe połączenia oraz oryginalny design opakowań, z dużymi grafikami prezentującymi poszczególne smaki. Musy w dużych pojemnościach to trzy smaki do wyboru: Mango-Brzoskwinia, Gruszka-Jabłko i Marakuja-Cytryna.

Musy Tymbarku to porcja owoców dla każdego – dlatego ich wybór jest tak bogaty! Oprócz nowości, w ofercie marki są: musy 100% owoców w klasycznej pojemności (120 g), musy owocowo-warzywne oraz łączące owoce ze zbożami. Teraz również nowe połączenie z jogurtem i zbożami tworzące doskonałą Przekąskę na drugie śniadanie.

Reklama