Tak się składa, że… Tymbark. Nowa kampania produktów Crazy Fun

Tak się składa, że… Tymbark. Nowa kampania produktów Crazy Fun
Tak się składa, że… Tymbark. Nowa kampania produktów Crazy Fun Tak się składa, że… Tymbark. Nowa kampania produktów Crazy Fun Tak się składa, że… Tymbark. Nowa kampania produktów Crazy Fun Tak się składa, że… Tymbark. Nowa kampania produktów Crazy Fun Tak się składa, że… Tymbark. Nowa kampania produktów Crazy Fun

Lato zachęca do spontaniczności. Tak samo jak Tymbark, który startuje z nową komunikacją linii produktów Crazy Fun. Nowe imprezowe produkty z portfolio marki wprawią w doskonały nastrój każdego, kto ich spróbuje. Wakacje czas zacząć!

Kilka tygodni temu na rynek trafiła nowa linia produktów Tymbark Crazy Fun. Teraz marka startuje z komunikacją do młodych osób – Crazy Fun to odpowiedź na oczekiwania młodych osób, które pragną poczuć klimat wakacji i cieszyć się życiem. Wszystkie z czterech propozycji smakowych zostały zamknięte w nowoczesnej i poręcznej puszce 200 ml. Design opakowania bazuje na popularnych emoji i wprost zachęca do zabawy – łączenia i układania własnych emotek w kilkudziesięciu różnych kombinacjach. Dzięki temu smaki Crazy Fun nabierają nowego wymiaru i podkreślają ich imprezowy charakter.

Kampania nowej linii produktów Crazy Fun będzie realizowana w kanałach digital i social media (YouTube, VOD, TikTok, Instagram, Facebook) oraz będzie wzbogacona aktywnościami opartymi o działania chatbota oraz elementy grywalizacji (gra poststicker). Komunikacja wsparta będzie także przez znanych i lubianych influencerów. W ramach działań powstał spot, w którym pojawia się autorski utwór beatboxowy inspirowany nazwami puszek. Jego autorem jest znany artysta – Blady Kris.

Dobrze schłodzone gazowane napoje, w których zamknięto oryginalne smaki jednoznacznie kojarzące się z upałem, wolnym czasem i wakacjami - właśnie takie są nowe produkty Tymbarku Crazy Fun to oryginalne, przepełnione radością i orzeźwiające napoje z bąbelkami - rewelacyjny przepis na niezapomniane wakacje. Produkty dostępne są w czterech mocno owocowych smakach: jabłko-marakuja (Cringe Fiesta), jabłko-kiwi (Always Lucky), jabłko-ananas (Party Mood) oraz jabłko-truskawka (Feel Pretty).

Sprawdź, jak składa się Tymbark Crazy Fun:
https://www.youtube.com/watch?v=3a58ueSUNmo

Agencja: Hand Made, GetHero
Dom mediowy: Starcom

Reklama