Media Expert otwiera kolejne markety w obiektach przejętych od Norauto

Media Expert otwiera kolejne markety w obiektach przejętych od Norauto

Media Expert umacnia swoją pozycje na rynku RTV/AGD i elektroniki użytkowej. Po uzyskaniu w czerwcu br. zgody od UOKiK sieć przejęła 26 obiektów, w których dotychczas działalność handlową prowadziło Norauto.

Dzisiejsze otwarcie kolejnego elektromarketu w Warszawie oznacza, że Media Expert skutecznie włączyła do swojej sieci handlowej już 11 z 26 przejętych od Norauto lokalizacji. Kolejne trzy lokalizacje, w Warszawie i Piasecznie, oddane zostaną do użytku klientów w I kwartale przyszłego roku.

Dotychczas lokalizacje przejęte od Norauto, które zostały otwarte pod nowym szyldem pozwoliły sieci Media Expert na powiększenie powierzchni elektromarketów o niemal 11,5 tys. mkw. Firma zakłada dalszy rozwój i możliwość przejęcia podobnych obiektów.

Proces włączania przejętych od Norauto obiektów przebiega zgodnie z planem, jesteśmy zadowoleni z postępu prac i zainteresowania klientów naszą ofertą w nowych lokalizacjach. To miejsca z dużym potencjałem handlowym, wolnostojące, zapewniające wygodny dojazd i możliwość bezproblemowego zaparkowania auta. Ten standard jest dla nas szczególnie interesujący. Nie ukrywam, że chcemy się wciąż rozwijać w wielu miejscach w Polsce i stale sondujemy możliwość przejmowania obiektów o podobnych walorach i funkcjonalności.

Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert

 

Reklama