Nowy sklep Media Expert w Bełchatowie już otwarty

W bełchatowskim Olimpia Park otwarto nowy sklep Media Expert. Mieszkańcy i okolic mogą już robić zakupy w elektromarkecie. Sklep o powierzchni aż 1 063 mkw. mieści się w Centrum Bełchatów przy ulicy Kolejowej 4 – w modernizowanej obecnie części kompleksu Olimpia Park.

Zakupy świąteczne w tym roku warto zacząć wyjątkowo wcześnie. Jak sygnalizują globalne sieci handlowe[1], zwiększony popyt na światowym rynku półprzewodników może wpłynąć na ograniczoną dostępność i ewentualne opóźnienia w dostawie towarów w segmencie elektroniki w okresie przedświątecznym, kiedy te produkty cieszą się największym zainteresowaniem.

W trzecim kwartale 2021 r. sklepy ze sprzętem RTV i AGD odnotowały mocny wzrost sprzedaży. We wrześniu ten segment plasował się na trzecim miejscu za modą i branżą kosmetyków[2]. Żeby zapewnić jeszcze lepszy wybór i komfort zakupów mieszkańcom Bełchatowa, blisko miesiąc przed świętami otworzyliśmy nowy ogromny elektromarket Media Expert z szeroką ofertą RTV i AGD oraz multimediów.

Adam Kłos, Asset Manager w EPP

Jednak na tym nie kończy się modernizacja centrum handlowego w Bełchatowie. Jak dodaje Adam Kłos, prowadzone są również rozmowy z innymi firmami, które chciałyby wzmocnić swoją obecność w mieście.

Galeria Olimpia w Bełchatowie

Nowy elektromarket Media Expert jest zlokalizowany w Centrum Bełchatów, który razem z Galerią Olimpia tworzy kompleks Olimpia Park. Obiekt o powierzchni handlowej ok. 10 tys. mkw. przechodzi obecnie proces przebudowy.

W naszym obiekcie zachodzą duże zmiany, które zaplanowaliśmy przy współpracy z architektami EPP, a także firmą zewnętrzną. Rozpoczęliśmy modernizację powierzchni po supermarkecie Carrefour, który przeniósł się do Galerii Olimpia i chcemy jak najlepiej dostosować ją do potrzeb nowych najemców. Odnawiana przestrzeń może pomieścić trzech najemców, a każdy z nich będzie miał zapewnione niezależne wejście z zewnątrz.

Alina Bolanowska, Project Manager w Dziale Construction EPP

Godziny otwarcia: Galeria Olimpia Bełchatów 

Mieszkańcy Bełchatowa i okolic mogą zrobić zakupy w Galerii Olimpia od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00


Źródło: informacja prasowa

[1] https://www.reuters.com/business/retail-consumer/sainsburys-warns-consumer-electronics-shortages-this-christmas-2021-11-04/

[2] https://infowire.pl/generic/release/708028/dominuja-niewielkie-parki-handlowe-i-wolnostojace-magazyny-handlowe-podsumowanie-iii-kw-2021-na-polskim-rynku-handlowym

 

 

Reklama