Auchan uruchamia świąteczną ofertę przygotowaną z troską o środowisko

Auchan uruchamia świąteczną ofertę przygotowaną z troską o środowisko

Auchan Retail Polska wchodzi w okres przedświąteczny i wprowadza ofertę bożonardzeniową. Pojawi się szeroki wybór ozdób i akcesoriów świątecznych, a także rozszerzona gama przyjaznych dla środowiska zabawek marki własnej One Two Fun. 

W ofercie przygotowanej z troską o środowisko znajdują się zabawki drewniane z certyfikatem FSC wyprodukowane z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarki leśnej, pluszaki z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet, a także kreatywne, stymulujące rozwój, zabawki Montessori.

Pomysły na prezenty świąteczne od Auchan

Okres przedświąteczny to czas intensywnych zakupów i dylematów – jaki prezent wybrać? Auchan doskonale zdaje sobie z tego sprawę i przedstawia tegoroczną ofertę świąteczną z szerokim wachlarzem produktów pozwalających zaspokoić różne potrzeby.

W świątecznej ofercie Auchan dla dzieci znajduje się wiele kreatywnych zabawek stymulujących rozwój, lalki i akcesoria, pojazdy i figurki bohaterów bajek, gry planszowe i puzzle, klocki, zabawki kreatywne, zabawki dla niemowląt. 

Szczególną uwagę warto zwrócić na gamę zabawek marki własnej Auchan One Two Fun. Są to wysokiej jakości, stymulujące rozwój, trwałe i bezpieczne zabawki w przystępnych cenach, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Klienci poszukujący zabawek przyjaznych środowisku mogą wybrać drewniane z certyfikatem FSC oraz pluszaki wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet. Także opakowania produktów marki własnej One Two Fun wykonane są z papieru z recyklingu z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

W sklepach sieci Auchan pojawiła się już oferta świąteczna. Klienci znajdą wśród produktów doskonałe pomysły na prezenty dla najmłodszych. Są to wysokiej jakości, stymulujące rozwój, trwałe i bezpieczne zabawki w przystępnych cenach, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku.

W świątecznym asortymencie dla najmłodszych znajdują się także zabawki wyprodukowane zgodnie z założeniami metody Montessori, zachęcające dzieci do aktywności i zdobywania nowych umiejętności zgodnie z pedagogiką Montessori.

Świąteczna oferta Auchan

Jak mowi Radosław Dac, dyrektor produktów Auchan Retail Polska, w tym roku w ofercie znajdują się produkty świąteczne do domu, ale również upominki dla dorosłych oraz ekologiczne zabawki dla najmłodszych – wszystko w bardzo dobrych cenach.

Dzisiejsi konsumenci chcą kupować w sposób odpowiedzialny i oczekują od marek zaangażowania w ochronę środowiska, a my wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Warto podkreślić, że obecnie trzy razy więcej zabawek One Two Fun to produkty przyjazne środowisku. Dzięki temu uczymy najmłodszych troski o naszą Planetę. Mamy nadzieję, że klienci docenią różnorodność oferty i znajdą upominki, które sprawią radość ich najbliższym i pozwolą spędzić wspólnie magiczny czas Świąt.

Radosław Dac, dyrektor produktów Auchan Retail Polska

W strefie dekoracji świątecznych w sklepach Auchan klienci znajdą cztery inspirujące linie produktów marki własnej Actuel by Auchan, do ozdobienia choinki, stołu i całego domu:

  • Sweet Moments – linia inspirowana klimatem jarmarku bożonarodzeniowego, wśród wzorów królują szkocka krata,  całość utrzymana w tradycyjnych kolorach świąt – czerwieni, zieleni, bieli i écru.
  • Hello Winter – kolekcja arktyczna, pełna polarnych zwierząt, wesołych bałwanków i delikatnych jak płatki śniegu wróżek, wykonana z bielonego drewna, porcelany i sztucznego futra. W kolorystyce dominuje elegancka biel ożywiona błyszczącym srebrem, granat z lekką domieszką szarości, zimny niebieski i elementy ciemnoszare.
  • Poetic Romance – linia  pełna bajkowych postaci, kolorowych ptaków i delikatnych kwiatów, w subtelnych odcieniach różu i mięty, przeplatana ciemno bordowymi akcentami. Poetyckie rysunki nadają dekoracjom elegancję oraz romantyczność.
  • Peaceful Lodge – kolekcja inspirowana naturą i atmosferą domku ukrytego w lesie. Motywy fauny i flory wykonane są z naturalnych surowców, głównie z drewna, flaneli i szarego papieru. Ich surowość łagodzą kolor écru oraz akcenty brokatowe w odcieniach szampana i miedzi. Linia Peaceful Lodge to ukłon w stronę natury – wykonana jest z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, posiadającego certyfikat FSC.
W ofercie Auchan przygotowanej na okres przedświąteczny znajduje się choinki i ozdoby świąteczne w przystępnych cenach.

W ofercie świątecznej dostępne są także sztuczne choinki oraz bogaty wybór bombek, łańcuchów i lampek wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama