Poznaj HELIO – polskiego producenta bakalii

Według bakaliowego eksperta HELIO żyć lepiej znaczy żyć zdrowiej. To hasło przyświeca producentowi bakalii, mas do ciast, polew dekoracyjnych i popcornu. Hasło wyjątkowo pasuje z uwagi na trwającą pandemię.

Kilka słów o HELIO

HELIO to polski producent bakalii, który już od 30 lat dostarcza Polakom najwyższej jakości bakalie i masy do ciast, a także popcorny do mikrofalówki oraz polewy i dekoracje. Jednym z priorytetów firmy jest społeczna odpowiedzialność i propagowanie m.in. zasad zdrowego żywienia, dlatego HELIO systematycznie wzbogaca swoje portfolio o zdrowe przekąski, jak np. owoce suszone So Soft! z linii bez konserwantów HELIO Natura, intensywnie wspieranej kampanią edukacyjną.

Według bakaliowego eksperta HELIO najlepszą receptą, by żyć dziś lepiej = zdrowiej, zwłaszcza w obliczu trwającej pandemii COVID-19, jest odpowiednia dieta, pełna cennych witamin, mikro i makroelementów, które znajdziemy w bakaliach HELIO Natura.

Co więcej HELIO wspiera pro bono inicjatywy promujące zdrowy styl życia znacznie szerzej niż wyłącznie zdrowa dieta. Jak podkreślają dietetycy współpracujący z marką HELIO, niezwykle ważna dla naszego zdrowia jest także codzienna aktywność fizyczna oraz regularna profilaktyka. Dlatego firma HELIO bardzo chętnie angażuje się w różnorodne kampanie społeczne, sponsorując m.in. tegoroczne sportowe półkolonie dla najmłodszych, by zadbać o zdrową kondycję dzieci po długim okresie izolacji społecznej i nauki zdalnej. Z kolei w ramach kampanii „Piękna bo zdrowa”, HELIO jako partner tej szczególnej akcji - zachęcał Polki do wykonywania profilaktycznych badań.

Firma HELIO systematycznie angażuje się nie tylko w kampanie społeczne, ale też w akcje charytatywne. Od kilku już lat, zdrowa marka bakalii HELIO regularnie wspiera podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych jako partner cyklicznych imprez sportowych, organizowanych przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”. HELIO pomaga w ten sposób spełniać sportowe marzenia, kibicując i zagrzewając młodych piłkarzy podczas rozgrywanych turniejów Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej… a także przygotowując dla dzielnych zawodników bakaliowe niespodzianki.

Ponadto, HELIO zawsze bardzo chętnie wspiera także różne świąteczne akcje charytatywne organizowane dla dzieci z domów dziecka, jak np. „Gwiazdka pełna magii”, podczas której HELIO jako partner warsztatów kulinarnych, wspólnie z młodymi kucharzami z programu Master Chef Junior, przygotowywał świąteczne potrawy z produktami HELIO oraz wspomagał Świętego Mikołaja w obdarowywaniu dzieci pysznymi prezentami ;-).

źródło: informacja prasowa

 

Reklama