Moda na Jackfruita HELIO!

#Hit, #trend ostatnich lat! Zachwyca oryginalnym smakiem i zapewnia doskonałe źródło naturalnej energii o każdej porze roku!

Czy znasz już #super modny Jackfruit suszony HELIO Natura? ;-)

Kilka faktów o Jackfruicie

  • To owoc wiecznie zielonego drzewa bochenkowego, tzw. chlebowca różnolistnego – znanego i hodowanego w Azji od ponad 3 000 lat.
  • Z zewnątrz, Jackfruit pokryty jest grubą skórką z tępymi kolcami, a jego przeciętna masa wynosi… około 10 kg.
  • Młode owoce chlebowca są koloru zielonego, ale gdy dojrzewają stają się żółto- brązowe.
  • W porównaniu ze świeżym odpowiednikiem – Jackfruit suszony ma wyższą wartość energetyczną, zawiera też dużo więcej błonnika*.

Jackfruit to największy owoc świata, który w ostatnich latach cieszy się na świecie dynamicznie rosnącą popularnością. Początkowo był traktowany głównie tylko jako przekąska, dziś Jackfruit coraz częściej jest składnikiem wielu wykwintnych dań w zdrowej kuchni i przysmakiem wegetarian.

Jego wyjątkowy – łagodny, lecz lekko kwaśny smak, a także liczne walory prozdrowotne i kulinarne sprawiają, że owoc drzewa bochenkowego zdobył m.in. uznanie użytkowników serwisu Pinterest, a od niedawna - dzięki udostępnieniu przez markę HELIO popularnej egzotycznej przekąski polskim konsumentom – Jackfruit cieszy się sporym zainteresowaniem wśród blogerów! Został nawet przez nich uznany za najlepszy produkt na rynku w kategorii Żywność w opiniotwórczym plebiscycie Influencer’s Top 2020!

Egzotyczne owoce suszonego chlebowca spożywane są dziś częściej niż surowe. W porównaniu ze świeżym odpowiednikiem – Jackfruit suszony ma wyższą wartość energetyczną (320- 350 kcal w 100g produktu) oraz dużo więcej błonnika (7g/100g). Ponadto, jest źródłem wielu innych cennych składników odżywczych, tj. potas, żelazo, wapń, cynk, magnez oraz witamin: A, C i z grupy B*, dlatego warto, by Jackfruit HELIO Natura znalazł się w codziennym menu. Sprawdzi się zwłaszcza w diecie osób odchudzających się, a ze względu na zawartość białka i tłuszczów - także w diecie osób aktywnie wypoczywających ;-) Wartościowa FIT przekąska HELIO Natura to bowiem doskonałe źródło naturalnej energii, ale i zdrowa alternatywa dla słodyczy, dlatego Jackfruit będzie niezastąpiony podczas wycieczek, spacerów i treningów.

Jackfruit HELIO Natura – same atuty!

  • Ma oryginalny smak, liczne właściwości zdrowotne, nie zawiera konserwantów i sztucznych ulepszaczy.
  • Jackfruit jest bez dodatku cukru – stanowi zdrową alternatywę dla słodyczy.
  • To szybka i zdrowa przekąska w wygodnym opakowaniu – Jackfruit HELIO Natura można zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na trening lub wycieczkę rowerową.
  • Jackfruit świetnie sprawdza się w codziennej zdrowej diecie, także w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, jako składnik deserów, koktajli, zup czy sosów itp.
Atuty nowej, super modnej przekąski bez konserwantów HELIO Natura zostały docenione przez trendesetterów i cenionych ekspertów rynku – zarówno w plebiscycie Influencer’s Top, jak i w konkursie lidera wśród magazynów poradnikowych. W zeszłym roku Jackfruit otrzymał bowiem prestiżowy tytuł „SUPERPRODUKTU Świata Kobiety” w kategorii ŻYWNOŚĆ PRODUKTY DIETETYCZNE.

Nie znasz jeszcze Jackfruita?

Koniecznie wypróbuj #super #hit #trendy #fit przekąskę HELIO Natura i poznaj prawdziwy smak egzotycznych owoców drzewa bochenkowego, a poczujesz się jak… na egzotycznych wakacjach o każdej porze roku! ;-)


*Na podst. materiałów autorstwa Karoliny Kulmińskiej, SKN Żywienia Człowieka, pod kier. Zespołu Zakładu Żywienia Człowieka WNoZ

Jackfruit – naturalnie na zdrowie!

Reklama