Nowe egzotyczne smaki od marki Stock Prestige - Mango i Passionfruit

Nowe egzotyczne smaki od marki Stock Prestige - Mango i Passionfruit
Nowe egzotyczne smaki od marki Stock Prestige - Mango i Passionfruit Nowe egzotyczne smaki od marki Stock Prestige - Mango i Passionfruit Nowe egzotyczne smaki od marki Stock Prestige - Mango i Passionfruit Nowe egzotyczne smaki od marki Stock Prestige - Mango i Passionfruit

Stock Polska poszerza portfolio smakowe marki Stock Prestige i wprowadza dwa nowe warianty – Mango i Marakuja. Tropikalne wydanie flagowego produktu producenta to odpowiedź na trendy i oczekiwania konsumentów.

Poczuj smak egzotyki

Egzotyczne smaki w branży FMCG już jakiś czas temu skradły serca konsumentów. Tropikalnych wariantów nie mogło zabraknąć również w portfolio flagowego brandu Stock Polska. Marka wprowadziła właśnie dwie nowości – Stock Prestige Mango oraz Stock Prestige Passionfruit (Marakuja).

Stock Prestige Mango wyróżnia się ożywczym tropikalnym charakterem. Jest odpowiedzią na potrzebę niebanalnych, egzotycznych doświadczeń smakowych. Marakuja to z kolei rześki i lekko kwaskowy owoc, który sprawia, że drinki nabierają orzeźwiającego charakteru. Z pewnością uwiedzie fanów orientalnej słodyczy. Obie wódki zawierają 37,5% alkoholu.

- Niepodważalną zaletą naszych nowości jest ich uniwersalność. Stock Prestige Mango i Stock Prestige Marakuja doskonale sprawdzą się jako baza egzotycznych drinków, dostarczając wyjątkowych doświadczeń smakowych. To również idealne propozycje dla osób preferujących spożywanie wódki bez dodatków, które mogą cieszyć się egzotycznym aromatem w czystej postaci. Mamy nadzieję, że ta różnorodność sprawi, że po nasze tropikalne warianty sięgną zarówno kobiety, jak i mężczyźni – mówi Angelika Para, Brand Manager marki Stock Prestige Vodka w Stock Polska.

Oprócz nowych smaków, Stock Polska, jak co roku, przygotował dla konsumentów edycję limitowaną opakowania standardowej wersji trunku. Stock Prestige City Lights, oddaje energię nocnego życia wielkich miast, które po zmroku tętnią życiem. Butelki w pojemnościach 500 ml i 700 ml są już dostępne w sklepach.

Reklama