Królewskie Mleczko Cappuccino – nowy smak od marki Wawel

Królewskie Mleczko Cappuccino – nowy smak od marki Wawel
Królewskie Mleczko Cappuccino – nowy smak od marki Wawel Królewskie Mleczko Cappuccino – nowy smak od marki Wawel Królewskie Mleczko Cappuccino – nowy smak od marki Wawel Królewskie Mleczko Cappuccino – nowy smak od marki Wawel

Do rodziny Królewskiego Mleczka z Wawelu dołączył nowy smak. Królewskie Mleczko Cappuccino to kawowa propozycja dla wszystkich miłośników mleczka w czekoladzie.

Asortyment Królewskiego Mleczka: Waniliowego, Śmietankowego i Malinowego poszerzył się o nowy, czwarty wariant smakowy - Królewskie Mleczko Cappuccino. Intensywny smak cappuccino, został zamknięty w oryginalnym okrągłym kształcie mleczka i oblany wyśmienitą, rozpływającą się w ustach czekoladą z Wawelu. Każde mleczko jest indywidualnie pakowane w pastelowo - różowe owijki, co ułatwia dzielenie się z innymi królewską chwilą słodkiego zapomnienia.

Na półkach sklepowych, produkt Wawelu kusi wzrok nowoczesnym, charakterystycznym różowym opakowaniem z elementami beżu, nawiązującymi do nowego smaku Królewskiego Mleczka Cappuccino. Elegancki kartonik sprawia, że produkt idealnie sprawdzi się jako prezent na różne okazje lub słodką chwilę relaksu.

 

Królewskie Mleczko Cappuccino, podobnie jak wszystkie słodkości z Wawelu, powstaje zgodnie z ideą Dobrych Składników - w oparciu o prosty skład, bez zbędnych dodatków, substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów.

Reklama