NA DOBRE: nowa linia batonów od E.Wedel
NA DOBRE: nowa linia batonów od E.Wedel NA DOBRE: nowa linia batonów od E.Wedel NA DOBRE: nowa linia batonów od E.Wedel

Suszone owoce bogate w błonnik oraz oryginalna wedlowska czekolada gorzka, to właśnie te składniki wyróżniają linię batonów NA DOBRE. Nowość dostępna jest w sieci sklepów Żabka w dwóch wariantach: malinowym i owocowym. Odkryj idealny pyszny smak nowych batonów i zmień swoją przekąskę NA DOBRE.

NA DOBRE to nowa linia batonów od marki E.Wedel, która łączy starannie dobrane składniki wraz z doskonałą przyjemnością smaku. W ofercie dostępne są batony NA DOBRE o smaku owocowym i malinowym. Nowość wyróżnia się wysoką zawartością błonnika, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu pokarmowego. W składzie znajdują się m.in.: pasta daktylowa, liofilizowana marchewka i maliny, suszone brzoskwinie oraz banan. Całość oblano oryginalną wedlowską czekoladą gorzką, która zapewnia pyszny smak batonów.

W E.Wedel zauważyliśmy, że konsumenci coraz częściej i chętniej sięgają po produkty, które będą bogate w składniki odżywcze, a jednocześnie pyszne, słodkie i czekoladowe. Pragnąc ułatwić konsumentom dokonywanie dobrych wyborów żywieniowych stworzyliśmy linię NA DOBRE, która stanowi nową kategorię wedlowskich batonów. Nowość to idealna propozycja smacznej przekąski, która łączy wysokiej jakości, starannie dobrane składniki oraz wyjątkową przyjemność smaku płynącą z oryginalnej wedlowskiej czekolady gorzkiej. Batony NA DOBRE to dobry wybór o każdej porze dnia - mówi Dominika Igielińska-Kluk, Branded Content Manager E.Wedel

Baton NA DOBRE o smaku malinowym
Gramatura: 34 g

Baton NA DOBRE o smaku owocowym
Gramatura: 34 g

Reklama