Carrefour chwali się zawartością swoich lodówek: "Prawdopodobnie największa oferta lodów"

Carrefour chwali się zawartością swoich lodówek: "Prawdopodobnie największa oferta lodów"
lody carrefour ceny 2024 Carrefour chwali się zawartością swoich lodówek: "Prawdopodobnie największa oferta lodów"

Lody to niedołączny element wakacji. Producenci każdego roku dbają o to, aby w okresie tym zafundować konsumentom sporo nowości. Sklepy zaś wypełniają swoje lodówki aż po brzegi. W sklepach Carrefour na klientów czeka już na przykład ponad 350 rodzajów lodów. Wśród nich znajdziemy między innymi najnowsze propozycje od influencerów GenZ oraz Ekipy, pierwsze lody od marki Ferrero czy rynkową nowość - lody z wizerunkiem Kerfusia.

Lody w Carrefourze - ceny 2024. Ekipa, GenZie i lody Czajnika

Carrefour stale rozszerza swój asortyment kierowany do młodszego pokolenia, aby sprostać ich oczekiwaniom. Już ponad połowa przedstawicieli Z przy zakupie lodów decyduje się na te na patyku, dlatego właśnie Carrefour wprowadził do swojej oferty lody od ulubionych influencerów młodzieży. Lody Czajnika, Ekipy, GenZie, czy golden retrievera Gengara można kupić w sklepach sieci w całej Polsce, już od 2,99 zł.

Na lodowych papierkach spotkamy nie tylko internetowych twórców. Dla najmłodszych klientów Carrefour zapewnił także lody na licencji Hot Wheels czy Barbie. Licencjonowane słodkie przekąski na patyku można kupić już za 5,29 zł.

Lody Kerfuś. Ile kosztują?

Kolejną gwiazdką, która w tym roku wypuściła swoje pierwsze lody, jest Kerfuś. Samojezdny robo-kot celebryta, który doczekał się swoich własnych lodów w dwóch smakach (śmietankowy z truskawką i z czekoladą), które można kupić tylko w Carrefour, za jedyne 1,99 zł za sztukę.

Sezon lodowy uważamy oficjalnie za otwarty! Nasza oferta ponad 350 rodzajów lodów jest prawdopodobnie największą na polskim rynku, co cieszy zarówno nas jak i naszych stałych klientów. Szeroki wybór produktów, w tym ofert sezonowych i nowości to jeden z kluczowych elementów wyróżniających Carrefour w Polsce

 Sylwester Mroczek, Menedżer Działu Rozwoju Formatów i Konceptów Handlowych w Carrefour Polska

Lody Ferrero w 10 wariantach smakowych

Tegoroczne wakacje są wyjątkowe dla kultowej marki Ferrero. Miłośnicy kultowego orzechowego kremu na pewno znajdą wśród nich coś dla siebie, bo firma przygotowała aż 10 wariantów smakowych. Wszystkie nowości od Ferrero dostępne są w sklepach Carrefour w cenach od 4,99 zł.


foto: mat. prasowe

Reklama