Akcja "Poleć z Biedronką do Paryża" - Wszystko, co musisz wiedzieć

Akcja "Poleć z Biedronką do Paryża" - Wszystko, co musisz wiedzieć

Biedronka ogłosiła konkurs "Poleć z Biedronką do Paryża", który daje możliwość wygrania wycieczki do stolicy Francji dla 1000 par. Aby wziąć udział, uczestnicy muszą zbierać punkty za zakupy w sieci Biedronka. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje dotyczące konkursu.

Jak działa konkurs?

Konkurs polega na zbieraniu punktów za zakupy w sklepach Biedronka. Klienci są przypisywani do konkretnych regionów i rywalizują o jak największą liczbę punktów w swoim regionie.

Jak zdobywać punkty?

Punkty są przyznawane za zakupy o wartości minimum 69 zł przy użyciu karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka. Każde wydane 69 zł to 1 punkt, a wielokrotność tej kwoty to dodatkowe punkty. Dodatkowe punkty można zdobyć za zakup produktów z oferty sponsorskiej, które będą się zmieniać co tydzień. Maksymalnie za jedną transakcję można zdobyć 30 punktów, a dzienny limit wynosi 60 punktów.

Okres zbierania punktów

Punkty można zbierać od 24 czerwca 2024 roku do 13 lipca 2024 roku.

Sprawdzanie punktów

Punkty aktualizują się na bieżąco na koncie Moja Biedronka oraz w aplikacji Biedronka. Ranking jest aktualizowany raz dziennie, w godzinach nocnych.

Punkty na Wspólnym Koncie Moja Biedronka

W przypadku Wspólnego Konta Moja Biedronka punkty są zapisywane na koncie właściciela karty.

Problemy z aplikacją

Jeśli nie widzisz rankingu w aplikacji, upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję (2.7.0). W razie problemów skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Liczba nagród w regionie

Liczba nagród różni się w zależności od regionu. Szczegóły można sprawdzić w aplikacji, na stronie mojabiedronka.pl po zalogowaniu, oraz w Regulaminie Konkursu.

Zakupy w różnych sklepach

Punkty można zbierać w dowolnym sklepie Biedronka, niezależnie od przypisanego regionu.

Nagrody i wyjazd

W konkursie przewidziano 1000 podwójnych zaproszeń na wyjazd do Paryża. Wyjazd obejmuje przelot z Warszawy do Paryża i z powrotem, zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu (2 noclegi), pełne wyżywienie oraz program pobytu, który obejmuje wsparcie dla parasportowców oraz zwiedzanie Paryża. Pobyt trwa 3 dni, a wyjazdy odbędą się w terminach 2-4 września, 4-6 września oraz 6-8 września 2024 roku. Terminu wyjazdu nie można zmienić.

Odbiór nagrody

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 17 lipca 2024 roku. Informacje będą dostępne na koncie Moja Biedronka, w aplikacji Biedronka, oraz zostaną przekazane telefonicznie i SMS-em. Warunkiem otrzymania nagrody jest prawidłowe wypełnienie formularza dostępnego na koncie.

Reklamacje

Reklamacje dotyczące konkursu można zgłaszać mailowo, telefonicznie, pisemnie na adres Jeronimo Martins Polska S.A., ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn, oraz przez aplikację Biedronka.

Szczegóły konkursu

Więcej informacji na temat konkursu oraz szczegółowy Regulamin Konkursu można znaleźć na stronie www.biedronka.pl/poleczbiedronka oraz na tablicy ogłoszeń w sklepach Biedronka.

Więcej o konkursie: https://wiadomoscispozywcze.pl/artykuly/13787/polec-z-biedronka-do-paryza-nowy-konkurs-organizowany-przez-siec-biedronka/


foto główne: mat. prasowe Biedronka

Reklama