Dzień Ojca w Lidlu już trwa! Sieć przygotowała specjalną ofertą

Dzień Ojca w Lidlu już trwa! Sieć przygotowała specjalną ofertą

​Zbliża się Dzień Ojca, a to doskonała okazja, by sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy każdego taty. Lidl przygotował z tej okazji coś specjalnego. Już od poniedziałku 17 czerwca znajdziemy w sklepach sieci sporo prezentów na dzień taty. 

Dzień Ojca w Lidlu 2024

Dodatkowo przez cały tydzień, w sklepach Lidl Polska będzie dostępna promocja dla fanów klasyki wśród słodyczy, czyli czekolady Fin Carre, z całymi orzechami laskowymi lub migdałami. Przy zakupie dwóch sztuk – trzecią tabliczkę dostaniemy gratis (cena poza promocją: 5,99 zł/100 g/1 opak.).

Użytkownicy aplikacji Lidl Plus, za czekoladki z koniakiem Alte Excellenz zapłacą 4,69 zł. To doskonała okazja, by zaopatrzyć się w ulubione słodkości i podzielić się nimi z tatą! W ofercie pojawiły się również Zefir Bubble (7,99 zł), czekolada Mr. Beast (12,99 zł), czyli nowość na lidlowych półkach oraz Terry’s Chocolate Orange Milk (11,99 zł).

Prezent na Dzień Ojca 2024. Pomysły z Lidla

Jeśli wasz tata uwielbia przesiadywać w garażu i ma głowę pełną pomysłów, Lidl Polska przygotował szeroką gamę narzędzi i akcesoriów od Parkside – wiernego towarzysza każdego majsterkowicza!

Już od czwartku, 20 czerwca w ofercie sieci znajdziemy akumulatorową szlifierkę kątową, którą kupimy 30 zł taniej, z kuponem w aplikacji Lidl Plus za 119 zł. W okresie 30 dni przed promocją jej cena wynosiła 149 zł. Urządzenie jest stworzone do precyzyjnych cięć i szlifowania różnych materiałów, a w zestawie znajduje się tarcza do cięcia metalu, klucz montażowy i walizka.

W ofercie dostępna będzie także akumulatorowa wiertarkowkrętarka 20 V do kupienia o 20 zł taniej za 79 zł – w sam raz, jeśli tato ma w planach renowacje ulubionych mebli. Cena sprzed promocji to 99 zł. Dodatkowo, każdy tata, który opiekuje się ogrodem, ucieszy się z wyjątkowo lekkiej (1,4 kg) akumulatorowej podkaszarki do trawy 20 V, za którą zapłacimy teraz 77,99zł.


foto: stockadobe/mat. prasowe

Reklama